Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

o jel znaš da sam to htela da pitam danas na pitalicama? :lolol:dakle, šermane?btw evo biću i fina pa ću odgovoriti i na tvoje pitanje: mrzim vetar iz dna duše osim leti, ali leti ne sme biti topao/vruć

Link to comment

šermane, dakle. vetar je sranje i svi smo u firmi na našem 15. spratu skroz ludi. ludi i bolesni. mada, bolest je od toga što grejanje ne radi dobro i što plate nema 2 meseca.dakle, šermane? a može i o vetru. pravom, ne ljudskom. ili španskom.

Link to comment

mi na perspic neobesivi imamo tendenciju da razmenjujemo privileged informations te vrste tako da cu samo izjaviti za prvi program rts-a da je sherman frajer ipo.inace protivim se vetrovitom vremenu jer unistava dostojanstvo pojedinca bacajuci frizure u kovitlac, a kombinovan sa kisom i postene kisobrane.koliko dugo ostati u new york-u, a da se ne vratis u jevropu izjeden mislju da si ispropustao da vidis toliko toga?

Link to comment

Otići sa ortacima kod ortaka koji se skoro preselio u Bg, blejati carski ceo dan pored reke, kod njega u stanu, ožderati se neke dobre hrane i eto gac zabava.Šta ćeš raditi za dva sata od sad?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...