Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

pogacice sa cvarcima i koktel pecivo s kimom.leb i kifle osim sto fino deluju, nemaju neku ponudu da padnes na dupe. valjaju im cabate s maslinama, recimo.omiljenu pekaru nemam, jos nema te koja moze sve. u jednoj umesto cvaraka u pogacice trpaju prezle, u drugoj su pogacice dobre al' sa dlakom, ja sam dlaku u salati nasla i u maderi, nek se tornja gamad.kad ste poslednji put nasli dlaku u hrani i da li vam se zeludac okrenuo?

Edited by orderka
Link to comment

poslednji put, pre jedno godinu dana, nije bila dlaka nego žica, kovrdžica žice za pranje sudova, u kifli. to je bilo iz pekare pored posla gde sam se hranila godinu dana. od tada, nosim ručak od kuće. nije mi se prevrnuo želudac nego mozak.isto

Link to comment

u pecivu koje sam kupila vracajuci se s posla davne 2001., i pokusala da jedem u busu na relaciji mirijevo-trg republikeuspomene su jos uvek zive i greju mi dusu, kad je vec domovina dalekoinace u hlebikiflama sam probala samo fiti pecivo, svidelo mi se onako 7 na skali 1-10, ali da lep im je enterijeristo, i da prosirimo na sve neocekivane objekte u hrani, kao da su dlake neka egzotika

Link to comment

gusenicu u punjenim paprikamabtw nikada nisam razumela zgražavanje nad dlakama, meni su one skroz bezveze (ništa naročito)šta je najčudnije što ste jeli?

Link to comment

Da. Jako mi je neprijatno kada ne mogu sam sebi koga smatram izrazito racionalnim :D da objasnim da to nešto nije vredno nerviranja pa se ipak nerviram. Ako stvarno umre PPP, gde bi trebala da bude sahrana?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...