Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

da ustanem do 10, pospremim malo stan, odem do grada i doručkujem tamo, spustim se do familije, pa kući. i uveče izađem s mojim milošem.dakle, ni nalik ovoj. :D

+1al brak jos traje
si, vole se, ide na bolje. nego sam ja bila upala u bedak dok je trajala kriza, pa sam gledala slike sa venčanja i sebe ko crnu udovicu i slinila.tri grada u kojima vam je u životu bilo najlepše. i zašto. a može i ono sa najlonkama.
Link to comment
da ustanem do 10, pospremim malo stan, odem do grada i doručkujem tamo, spustim se do familije, pa kući. i uveče izađem s mojim milošem.dakle, ni nalik ovoj. :Dsi, vole se, ide na bolje. nego sam ja bila upala u bedak dok je trajala kriza, pa sam gledala slike sa venčanja i sebe ko crnu udovicu i slinila.tri grada u kojima vam je u životu bilo najlepše. i zašto. a može i ono sa najlonkama.
kod mene je kriza bila u mom slucaju financijska pa sam birala haljinu koju imam (uz neke dodatne detalje). dan posle me zove kuma i kaze 'ne znam kako da ti kazem a da se ne naljutis' :D ja pomislih sta sad, mora da je crna haljina. onda mi rece da sam preterala sa poklonom i da uzmem bar 100e nazad :Dodgovor:istanbul, beograd, atina. same reason, different persons, feeling called L.O.V.Enista ne kapiram ovo sa najlonomisto.za gradove
Link to comment

zanimljivo pitanje, mada nije uopšte lakoaj npr jedna moguća kombinacija i da ne bude nijedan grad gde sam <malo> duže živela:barselona, helsinki, oostendeajd da proširim:3 mesta gde vam je bilo najlepše? (znači može i selo, može vrh planine, može pusto ostvro, ...)

Link to comment
Na brodu, krstareći Baltikom
U da sad me potseti, pun brod pijanih skandinavskih i ruskih ludaka i hiperaktivne sitne dece koju su nakljukali slatkisima iz free shopa,i ja na najvisoj palubi gde se jedino hvata wireless+ pogled na nepreglednu pucinu u polumraku u 2 popodne
1 mesto gde vam je bilo najlepše?
Pariz u doba Fashion week-a, uvek. Jednom sam nedelju dana hodala sa slomljenim prstom na nozi (sto se tek kasnije ispostavilo), bilo mi je u tom trenutku potpuno nebitno.
Link to comment

jbg ja nikad nisam nista lomio, pa nisam imao prilike da zaboravim na bol od milineali prvom prilikom kad posetim neki Fashion week, polomicu palac da vidim sta je to tako lepo u tomeboli li vas glava?

Link to comment

e blago tebi, ja sam ponovo bolestan i jako me boli glava.nisam nikad nista lomio, osim zenskih srca. buhahahahah salim sekad biste imali rezervnu glavu, koja bi to glava bila?

Link to comment

u srbiji volim perece iz pekare, sa onim slanim gromuljicama sta jos volite iz pekare, i zasto? ili - koja vam je omiljena pekara, i sta mislite o lancu "hleb i kifle"?moram da se informisem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...