Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

tajmaut.[stani lejo, bre. mene još grize savest što sam kumovala u crnoj aljini. ko italijanska udovica. crno na crnom. sa crnom čipkom na leđima. mislim da im je brak i upao u krizu od takvog jednog zlokobnog kumovanja.ali nemam baš stila u oblačenju, pa možda grešim.]isto

Link to comment

idealna odeca za kumovanje su sto vise stikle, sve ostalo je manje vise nebitno.a ako ste muski kum onda partnerka sa sto visim stiklama, sve ostalo spada u nebitan aksesoarmoze isto

Link to comment

na vencanje jedino ne treba ici u belom, iz ociglednih razloga. ostalo sve prolazi u principu...kad je crno u pitanju pa zavisi od haljine, mozda treba teziti chanel varijanti a udaljiti se od morticie adams ako ne odobravas taj spooky lookujedno najjednostavnije resenje, jednostavna crna haljina do kolena ne moze da omane ni u jednoj prilicieto. isto

Link to comment

idealna odeca za kampovanje su hulahopke najlon pa pamucne i trenerka. odozgo isto tako slojevito i kapa sal.ILLI grejno telo. disuce.ILLI leto i samo gace i sprej za komarce.a za kumovanje?

Link to comment
tajmaut.[stani lejo, bre. mene još grize savest što sam kumovala u crnoj aljini. ko italijanska udovica. crno na crnom. sa crnom čipkom na leđima. mislim da im je brak i upao u krizu od takvog jednog zlokobnog kumovanja.ali nemam baš stila u oblačenju, pa možda grešim.]isto
+1al brak jos trajenastavite s pitanjima, tj nije mi jasno sta je sada pitanje
Link to comment

mozda zato sto je lakse navuci pamucne hulahopke preko najlon, ili zato sto bi 2 para pamucnih otezala kretanje zbog kog i ides u prirodu in the first place?isto (dok ne resimo dilemu), ili -kako izgleda vasa idealna subota?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...