Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

dobar izbor za voleti.svi što su kenjali po belolističarima tokom izbora. plus oni što me rekreativno uvek nerviraju - attention whores, nastavljači, ložači i ngo licimerna govna.kako da isključim veliko I sa kineskog android telefona?

Edited by PointTaken
Link to comment

na ajfonu pazarenom u francuskoj kad drzis prstic malo duze na i izadje ti citava plejada raznovrsnih i-ova pa biras. ako ti odgovor ne pomogne, jednostavno nabavi ajfon.jel se spremate za izlazak ili da vas ocekujemo na ovom topiku oko ponoci?

Link to comment

ne znam za ocekivanja ali za izlazak se ne spremam jer padaju %#@^^& a ovde imam sve sto mi treba i vise od togavruci sira i krompira i hladna vina i toplo-hladna ljudska telesa za predjelaa vi>?

Link to comment

zamalo grupnjak. oni moji antihristi odozgo, pojačani sa još dva ista takva su me jutros probudili galopiranjem u roditeljskim klompama. htedoh da im jebem i očeve i majke i strinu. upravo sam čula i videla kroz prozor da su gosti otišli. ostala mi je samo standardna postava na koju sam oguglala.da li ste naspavali? da li ste nešto lepo sanjali?

Link to comment

sanjala sam hrpu besmislica kao i obicno, ali sam se barem dobro naspavala. dobro jutro! :)uciniste li sinoc nesto zbog cega cete se kajati u nedeljama koje dolaze?

Link to comment

taman poslaa obaška što me uvatila neka zločesta prehlada juče pa nisam mogla ni da se napijem :(da li ste se nekad razboleli za novu godninu?i jeli bilo sranje?

Link to comment

sanjala sam veliki krevet.sinoć ne, al juče popodne sam potrošila para kolko da se kajem u mesecima što dolaze. živile štikle, jebo im pas mater.nikad NG-bolesna, samo neko neprilično povraćanje od pića i ića.biram pitanja, kad ne mogu ništa drugo.je li vam bilo prijatno sinoć-noćas?

Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...