Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

zavisi od finansijske situacije - od nimalo do 100%, spojeni sudovi, obrnuto proporcionalno kolicini parada li biste ziveli godinu dana na 15 do 30C ili -20 do -10C uz tri puta vecu platu? (na istom mestu,uzmimo da je moguce)

Link to comment

mož i vrućina i ladnoća, poznato je da mene svi mrzu zbog ljubavi prema letu i snegu :(nego, da vidimo za koliko biste se prodali (u smislu novaca i/ili vremena) za život na jednom mestu sa T od 0 do 20 stepeni uz obilje kiše i vetra?

Link to comment

aaaahaha amelija sad ako ti kazem da sam napisala - nek se amelija ne javlja s njenim stavovima o vrucincini!! pa obrisah rekoh ajd nema smisla nije red i tome slicno.ajd isto, samo sam htela ovo da kazem...

Link to comment

ja bih se prodala samo za sunce = 0 paraza 0-20 sa obilje kise i vetra = za neku ljubav koja me tera tamo, kad je vec samo tamo ukorenjena (na pr)spontana sam za svesmotana za nespontanoda li topike o hrani posecujete iskljucivo kada ste gladni ili ionako iz zabave/zainteresovanosti... i kako isti uticu na apetit? da li preduzimate konkretne akcije u vidu otelotvorenja pomenutih namirnica/recepata tamo? da li vam glava ide direktno u frizider? ili ostajete imuni....

Link to comment

hrana na tanjiru za mene postoji samo kad neko drugi spremi i prinese. i akcija zvuci primamljivo u teoriji, ali zasto rizikovati trovanje sebe ili ranu smrt.sta vam je omiljena grickalica kad ste ceo dan pred kompom?

Link to comment

omiljena grickalica kako god mi je čipsa topike o hrani posećujem redovno, dakle iz zabave/zainteresovanosti, i da, povremeno me inspirišu i za konkretne akcije :)jesti hleb uz krompire, šašavo ili ne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...