Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

cirkularnim pismom, reci im da srece nece imati ni para ni ljubavi ako se ne uclanelisboa ili san francisko?alt zasto rez carskim zovu?alt 2 sreding. macka ili pavlovljev pas?

Edited by ToniAdams
Link to comment
koliko godina prosečno traje jedan pošten računar?
pitam jer moj ima 4 godine pa se pitam koliko ćemo se još družitinego, aj ovako:- da li je moguće muško-žensko prijateljstvo?- da li je moguće muško-muško prijateljstvo?- da li je moguće žensko-žensko prijateljstvo?- da li je moguće bilo kakvo prijateljstvo?- da li je Srbija propala?- da li je UK propala?- da li je ceo svet poludeo?- da li je dobro bilo gde živeti?- da li bi se valjalo ubiti?
Link to comment
ta jepte se svi :lolol:koliko godina prosečno traje jedan pošten računar?p.s. rez zovu carskim jerbo je carski :Hail:
Imam ja jedan posten sto je napunio 12 godina, a planira jos da zivi, al je ko Trigerova metla. Nema dela koji nije bar dva puta promenjen.
pitam jer moj ima 4 godine pa se pitam koliko ćemo se još družitinego, aj ovako:- da li je moguće muško-žensko prijateljstvo?- da li je moguće muško-muško prijateljstvo?- da li je moguće žensko-žensko prijateljstvo?- da li je moguće bilo kakvo prijateljstvo?- da li je Srbija propala?- da li je UK propala?- da li je ceo svet poludeo?- da li je dobro bilo gde živeti?- da li bi se valjalo ubiti?
daisto Edited by Delija67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...