Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

baba me vaspitala da budem stipsa, kad su u pitanju materijalna bogatstva ali kad su u pitanju nematerijalna onda sam suprotno od stipseda li ste baksuz(ne kao maler, vec kao namcor i to)? Orderka ti ne odgovaraj na ovo pitanje, vec znamo...

Edited by sherman
Link to comment

opet nisam. da li imate užasan temperament?šermose, nevoljo i vlasniče vozačke dozvole, za tebe: a koja su ta nematerijalna bogatstva tačno?

Edited by PointTaken
Link to comment

Chamonix - Mont Blanc. Imam i dokaze, prvi je stajalištu sa smrdljivim WC-jima, a drugi, kako i dolikuje, u kafeu. najveća dubina na kojoj ste bili (ne životno dno nego morsko)?

Link to comment

-30°Cisto (+ kvisko dodatak i "gde")bwt 2km dubine :Hail:ja bila na bednih 5-6m (koliko sam uspela sama da zaronim :D)

Edited by Amelija
Link to comment
bwt 2km dubine :Hail:ja bila na bednih 5-6m (koliko sam uspela sama da zaronim :D)

tu mi je bila privremena kancelarija. nije morsko dno, ali nije ni životno :D, nego 2km vertikalno ispod površine zemlje.

o: -44C (preko -50C sa wind chill efektom), u severnozapadnom ontariju (iznad ove 2km dubine gde je uvek oko ~+30C)p: isto

Link to comment

ja uopste ne vodim racuna o tome ali smatram da ce moji biografi sve te podatke uredno zabeleziti i obavestiti me. a ja cu javiti vamakad ubijate komarca, da li to radite onako proracunato i hladnokrvno ili uz iskezene zube i zakrvavljene oci udarate kao pomahnitali?

Link to comment

ja mislim da ti volis komarce i da ih gajisja kad ubijam komarca to uopste nisam ja, nego neko neki sasvim drugi. obicno se prisunjam vec polulud od celonocne igranke, i onda potpuno nerezonski pocnem da mlatim rukama kroz vazduh, dok se oni cerekaju i odlaze mi iz vidokruga. isto. dok ne dodje neki hladnokrvni

Edited by sherman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...