Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

i sad ja valjda treba da pitam sta je tracica - pa nisam luda.odgovor - nema coolova na forumu, sve sami cooleri.tema dana, muci li vas isijas?

Link to comment

ja samo sa nepoznatima i volim da razgovaram.

skoro su me zvali sa neke radio stanice i kao da ja odslusam po par taktova pesama koje bi oni voleli da pustaju, a ja da im kazem da li bi slusao to. sa sve opcijama, slusao bih uvek, ponekad, retko, nikad.i ladno mi puste muziku 80-tih, a ako nesto mrzim od muzike to je pop muzika iz tog vremena. i rekao sam iskreno da bih pre slusao kevu i babu kako mi pridikuju nego takvu muziku. smorila se devojka a ja se izvinio na iskrenosti

isto

Link to comment

4 godine, kada mi je deda skinuo pomoćne točkiće sa ovako nekog malog, samo skroz belog.Nije imao nožne kočnice, nego se kad vrtiš unazad vozilo unazad. Imao sam trubu i mrežastu korpicu, od žice za kao ona kolica za decu što su držali u Maxiju, samo skroz bele - skinuo sam ih i namerno izgubio negde iza kuće jer su mi izgledale glupo i nepotrebno. Nedelju dana kasnije sam pao na nekoj nizbrdici i razbio glavu o kamen, ali šta sad, sam sam bio kriv...Kada ste poslednji put slagali da bi se otarasili nekoga ko vas smara?edit:kočnice

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...