Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ostatak zivota bih proveo sa ejpril o nil i irmoma evo jos normalnijih pitanja da i druga deca mogu da se igrajuda ste autobus, koja biste linija bili?

Link to comment

Trol @ amelija ima pokojo da se kupi u megamarketima medju diskovima za decu.бај народни тапаталк 2

Link to comment

Trol off94 da mogu samim sobom na posaosa kojim prevoznim sredstvom biste se "venčali"бај народни тапаталк 2

Link to comment

idi bre u dupe :lol:da sam autobus bila bih 33venčala bih se sa nekim dobrim putničkim vozomhamlet: fala :)a sad eto vam ono orderkino pa se igrajte brezobraznici :P

Link to comment

jednom zamalo da imam snosaj u autobusu ali me izbacila kontrola posto sam bio nevalidirankad ste poslednji put izbacili cigane iz autobusa?

Link to comment

bas si od pomoci, dok se ti smislis ja cu da crknem od gladi. slupacu par jaja u tiganj pa sta ispadnejel bolji omlet ili jaja na oko?

Link to comment

krastavac, pretpostavljamda li je uopste normalno sto mi jedemo jaja, koja su prakticno malo pilence, jedan mladi zivot tragicno okoncan pre nego je i zapoceo. a plus se ja ne bih zadovoljio jednim jajetom , nego bih sabio tri komadamozda da ipak pojedem picu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...