Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

q. koja je razlika izmedju cipela koje najmanje lice na patike i patika koje najvise lice na cipele? (sifra: kako da utvrdim sta imam)
a: obuci ih na trenerku, ako može proć- patike suq: šta je uzvišeno u ignoriranju? (alternativno, kako ti je bakutaner? :) )
Link to comment

a. nos, mislim. mislim sigurno nije pogled. mozda i brada?q. kad treba da vam stigne neka poruka da li aktivno sedite i cekate da stigne? (za koje koji ne razumeju, nastavak: ili prosto radite sta god da radite a poruka kad stigne-stigne)

Link to comment

7,02 dana (srednja vrednost, nekih mi je dosta posle sat vremena, nekih tek posle 2 nedelje, kad već gube status gosta i postaju privremeni ukućani).Prepodnevni ili popodnevni rad?

Link to comment
jel bi vam bilo zao kad biste imali 10.000 evra u kesu u dzepu ili u tasni pa ih izgubite?alternativnocitanje ili spavanje?
a: malo mi je teško zamislit toliko količinu love u svome džepu, ali sasvim lako mogu zamislit da bi nešto takvo mogla izgubit. I bilo bi mi gore nego da slučajno izbrišem napisan post od 500 riječi.q: postoje li djelovi foruma prema kojima imate predrasude, i zbog toga ih zaobilazite? (a da ste toga svjesni i spremni podijelit, naravno :D )
Link to comment

a: mrtva trka. aj balet. ne, opera.q: odgovornost prema buducnosti mladih narastaja ili spavanje? ili forum? ili strip?aq: balerine ili operske pevacice?

Edited by kurdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...