Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

omiljeni shampon - stvarno ne mogu da odgovorim na to pitanje.da li muskarci sa dugim kosama i bradama imaju male pishe?
nemoj da nestaneš zaoprave zbog ove provokacije <_< da i verovatno se briju dole da bi im piše izgledale veće.da li želite veću pišu?
Link to comment

@Km ahahahahahah nije mi palo na pamet da je do njihpo meni muskarci sa dugim kosama imaju neki zesci problem, sad koji je to...ne zelim vecu pishuda li bi zene sa malim sikama da su muskarci, imale male pishe?

Edited by sherman
Link to comment

jebote, pitanje koje mi je donelo uvid. svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujem :)elem, lista ljudi koji me inspirisu je preogromna, samu sam sebe sokirala, hvala ti, l. izgleda da nisam skroz omasila zanimanje, hura.isto

Link to comment
jebote, pitanje koje mi je donelo uvid. svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujem :)elem, lista ljudi koji me inspirisu je preogromna, samu sam sebe sokirala, hvala ti, l. izgleda da nisam skroz omasila zanimanje, hura.isto
Anytime :D I moja lista je ogromna, i zabavna na svoj nacin. Uciti na tudjim iskustvima ili ipak prst na ringlu?
Link to comment

otvorim prozor, ako sam u mogućnosti.šta činiti kada primetite da je nečija hvalisavost u službi vađenja (vam) masti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...