Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

point - sad moras reci razlog, previse sam zaintrigiranao. (na prethodno) takoreci iskorenjuje. al onda se javi sazaljenje, i neka neobjasnjiva melanholija na temu prolaznosti univerzumap. cemu razumevanje i kako ga se osloboditi? ili ovo od point

Edited by Leia
Link to comment
koliko znam mrzi me 1 covek, posto mi to povremeno stavlja do znanja porukama da umrem itede.
gde ti ostavlje te poruke :unsure: ¿
da li razumevanje ljudi umanjuje mrznju prema njima?
razumevanje ima svoje granice, a ljudska glupost i zloba ne. tako da, jok.Leinoovo... Hamletovo Edited by Lancia
Link to comment
point - sad moras reci razlog, previse sam zaintrigirana
+1 mene bilo sramota da kazem, ali kad nisam prvi ...razumevanja se ne treba osloboditi. ocecanja dada li bi vise voleo da budes klingonac ili vulkanac
Link to comment

odg1. ako razumes ljude onda se ne bavis njima na pogresan nacin. nikako iskorenjivanje.odg2. klingonac. i sad sam uletela gde ne treba, pa ponavljam pitanje od gore.empatija ili razumevanje? (edit. aaaaaa, drugi put isto. zasto me ta osoba mrzi? ne znam. stvarno ne znam.)

Edited by PointTaken
Link to comment
odg1. ako razumes ljude onda se ne bavis njima na pogresan nacin. nikako iskorenjivanje.
pa mrznja je pogresna strategija, a razumevanje je iskorenjuje. tako nesto htedoh reci
(edit. aaaaaa, drugi put isto. zasto me ta osoba mrzi? ne znam. stvarno ne znam.)
duboko sam razocarana ovakvim antiklajmaksom <_< daj nam malo vise podataka, mozda forumu uspe da locira razlog :)
empatija ili razumevanje?
kako kad i kako s kim a ponajvise ovisno od toga kakvo mi je raspolozenjeisto!
Link to comment
pa mrznja je pogresna strategija, a razumevanje je iskorenjuje. tako nesto htedoh reciduboko sam razocarana ovakvim antiklajmaksom <_< daj nam malo vise podataka, mozda forumu uspe da locira razlog :) kako kad i kako s kim a ponajvise ovisno od toga kakvo mi je raspolozenjeisto!
Razumevanje. Mrznja je mnogo jaka "rec" cuvam je samo za retko dobre prijatelje. Gde je moj rucak ? Pogodi sad. ;)
Link to comment

nisam kod kuce, ispostavilo se da imam rodbinu u šapcu, pa obilazim. ovo je treca kuca. jutros sam bila u kici, merkuru, na obedskoj bari, u bečmenu. jedva cekam da dodjem u dom svoj dragi. od rodbine, bezite ili joj hrlite?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...