Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ja bih sama, bez ljudi, mobilnog telefona i laptopa, samo 7 dana plaze spavanja i knjiga, al ne moze. najbolje proveden odmor, gde kako zasto s kim kada?

Link to comment

najbolji se teško može izdvojitiali recimo ovaj je bio ubedljivo najšašaviji: 7dnevno hajkovanje u švedskoj tundri iznad polarnog kruga usred ničega gde ni signal za mobilni ne dopire, druženje sa irvasima i čudnim biljkama, sneg u avgustu, pijenje vode direktno iz reke, itdsa kim, sa drugarima Fincimakada, pre 10tak godinazašto, zato što je interesantnona odmor u toplije ili u hladnije krajeve?

Link to comment

toplije, uvek toplije. a najbolje zimizasto je hladno, oblacno i kisovito 09.maja? i sta to bese prolece? :(

Link to comment

o1: zato sto se baba nameracila da tvrdi pazar.p1: kako zavodite... sebe na primer?o2: prolece bese kako biljke kazu.p2: omiljeno bilje za mirisanje?

Link to comment

sebi kad sam u + faziomiljeno bilje za mirisanje: ružmarin, lovor, majcina dusica, kantarion i jos neke u istom skartocu koje ne znam kako se zovupitanje o luksuzu za pt

Link to comment

:trlja ruke:nepotreban luksuz: ono za čiju kupovinu treba dugo štedeti i odricati se, pa još posle nad tim strepeti da ga ne ukradu.potreban luksuz: taksi, feniranje, masaža, dobar hotel, putovanje... sve što mi štedi vreme i neguje mene.koliko dana u godini idete na odmor?

Link to comment

30takbiljka #1 za njuš-njuš: ruzmarinšta je za vas pravi/najbolji odmor: more, skijanje, lenčarenje u prirodi, obilaženje gradova, ...?

Link to comment

udaljenost od proizvodnje hranesta je vaznije da se nauci, zakon o zastiti potrosaca ili zakon o zastiti pacijenata (kako se vec zovu ti papiri)?@ma li m?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...