Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

errrr. meni obicno zapadne one man disaster show.ako imate veeeliki krevet na raspolaganju (kao bracni, i veci) a pritom sami koristite krevet, da li:a) spavate smerno na jednom kraju i koristite samo jastuke iz tog delab) spavate po celom krevetu, premestajuci se tokom nocic) spavate na sredinistvarno me zanima :)

Link to comment
errrr. meni obicno zapadne one man disaster show.ako imate veeeliki krevet na raspolaganju (kao bracni, i veci) a pritom sami koristite krevet, da li:a) spavate smerno na jednom kraju i koristite samo jastuke iz tog delab) spavate po celom krevetu, premestajuci se tokom nocic) spavate na sredinistvarno me zanima :)
a) ali nekada je bilo c) otkako se dete uglavljuje u nas krevet, tj od prvog dana otkako je dosla iz porodilista, istrenirao sam se da spavam na samoj ivici velikog bracnog kreveta, cak i kada sam sam u njemuda li su replay dziberske farmerke?
Link to comment

mozda u nekom kontekstu, al ja vala sad nosim i diesel bez pardona, iscezle su mi lose asocijacije iz 90tih...ili su samo potisnute :unsure: kitch estetika je zabavna ili za izbegavanje?

Link to comment

dijagonala leti. zapravo, leti se pomeram vodjena hladnim delom carsafa, pa budem i dijagonala, i morska zvezda i tako dalje :Dkoji je najbolji krevet na kome ste spavali (ako moze opis)?

Link to comment
:lol: ti si baš nešto u fazonu kreveta hehenajboljeg teško da se mogu setiti, gotovo svaki mi je ok samo ako nije mekanali ubedljivo najgori: jedan dušek za naduvavanje koji je bio onako malo što bi Španci rekli "cutre" pa nije mogao baš do kraja da se naduvanisam ni oka sklopila <_<obična voda ili kisela?
Link to comment

krevetu.za ameli

ja sam uvek u fazonu kreveta. heart.gif ako ne hodam ili stojim, trudim se da lezim. ovih nedelju dana sam u fazonu kreveta i zato jer da spavam na najboljem krevetu ikad. to cudo ima dusek kome podesavas tvrdocu pomocu neke rucice... ludilo od udobnosti. i da - i ja mrzim mekane duseke, polomljeno se osecam kad se probudim i ledja me otkidaju...

Kome?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...