Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

pa svi forumasi imaju cetvorostruki seks, i uopste, neverovatna je seksualna pulzija na forumu, zar ne? :unsure:
ja kao i obicno sve poslednja saznam <_< a pitanje, isto
Link to comment

zeleo bih da upoznam Afterburner i da joj skresem sve u liceda li ste vec isplanirali kako cete provoditi penzionerske dane, ili u boljem slucaju godine? alternativno, sta je pulzija?

Link to comment

pulzija je strana fensi rec, a penziju smo brat i ja isplanirali kad smo imali 6 i 15 godina respektivno (jos jedna fensi rec). u svakom slucaju, klasika, kalemegdan, tas, u boljoj varijanti klupica u pripizdini na moru i bocanje, zvocanje lokalnim klincima, namrstenost, sah, domine, do pola puna casa vode od koje se ne odvajamo, sve srpski kako treba. mozda drogiranje, ako penzije budu redovne. isto

Link to comment

ako za trenutak budem nepazljivo optimistican i zamislim da cu uopste docekati penziju, voleo bih da te dane provodim buljeci u more u nekom primorskom mestu bez turistaisto

Link to comment

Da umrem radeći u poznoj starosti.Da li biste ponovo upisali istu srednju školu da vam se pruži druga šansaбај тапаток

Link to comment

ne bih, u ovoj sam vec bila, sad bih neku druguda vam neko pokrije sve troskove, da li bi ste pristali da 3 dana bez izlaska napolje provedete u TCUscu zabavljajuci se?

Edited by prima
Link to comment

grozote zaboravljam (možda uzbekistan?). najčudniji - peking 2004 (nije za visoke žene), meni subjektivno omiljeni - wc u burito baru. al to su sve wc-ji u objektima.najčudniji dan u životu?

Edited by PointTaken
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...