Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

bilo je par ljudi (jedna nevena, npr.) koji su toliko lepi da je neprijatno samo zato sto se suzdrzavas od buljenja u njih (e da, i ona katarina sto je ucestvovala u srvajveru), ali to je isti dozivljaj kao kad je neko mnogo ruzan/neobicna/zanimljiv, pa se suzdrzavas od gledanjaali mislim da ne, ili barem nisam imala priliku da me neko zbog lepote ostavi bez dahaa jeste li onaj tip ljudi kojima neko postaje lep vremenom ili se u startu odusevljavate?

Link to comment

pa i jedno i drugo. obicno za nekog za koga se ispostavi da je jako dobar i ima dobru dushu, pocinjem da vidim koliko je i lepa, iako mozda po nekim objektivnim merilima i nijeda li su sve lepotice razmazene i isprazne krave?

Edited by sherman
Link to comment

ma ne brevraticemo se na lepotu, ko se seti, ali da pitam ovo:zamislite solidarnost zasnovanu na polu. dakle, stajete na neciju stranu samo zato sto je musko/zensko. koja je jaca, muska ili zenska?u stvari, ovo: iskompleksirane zene ili iskompleksirani muskarci, sta je gore?

Link to comment

uvek stajem na stanu slabijeg, pa bilo ona musko ili zensko. lazem, uvek stajem na stranu dobrih ribagore su iskompleksirane zene. kod zena je sve nekako transparentinijedajte neki svoj kompleks

Link to comment

to nije kompleks Zivka, to je vec bolest. i to, plasim se, neizleciva.ja sam uvek hteo da budem visok, plav i markantan a realno, to nikad nisam uspeo.znam da zvuci malo plitko ali prosto je tako. kompleksi ne birajudajte neki kompleksan kompleks

Link to comment

ja sam htela u poznom detinjstvu da budem drugacija i savrsena istovremeno. mada je problematicno i odvojeno. inace, ako nisam pogledala odjavnu spicu, ko da nisam gledala filmkompleksi su zajebani samo ako se prelivaju na druge ljude, ovako po sebi nisu nista zanimljivo isto

Link to comment
koja sopstvena fizicka ili ina nesavrsenost vam je najdraza?
u, pa to je jedan pravo ogroman spisak al' vraticu na komplekse, svima nesto frka da pisu o tome. dakle, navedite jedan svoj kompleks
Link to comment

Nošenje naočara.Roditeljima je rečeno da usled disfunkcije odredjenog nerva, zaduženog za inervaciju mišića, koji omogućava pomeranje oka levo-desno, moje levo oko neće moći da se pomera od sredine upolje. Na jednoj strani su bile vežbe i prihvatanje stanja, na drugoj operacija. Moja majka nije htela ni da čuje za operaciju. Usledile su brojne, zamorne posete očnim lekarima. Vezbe sa olovkom u ustanovi i kod kuće.Zbog naočara sam trpeo podsmevanje, ponajviše u školi(ćorkan, ćoroskop...)Vremenom se čovek navikne na to. Vežbe su poslužile svrsi, te sada refleksno okrećem glavu, kada je sagovornik sa leve strane. Ako pokušam da pomerim oko do kraja, vidim duplo(diplopija).Prošlogodišnje slikanje za ličnu kartu, je dozvalo iz podsvesti, neprijatnosti detinjstva.Kada se slikamo za dokumenta, gledamo pravo. Kod mene je to izazvalo pomenuto dupliranje. Drhtao sam od nelagodnosti, dok aparat nije škljocnuo.Nikada nisam bio preterano društven. Čitanje knjiga i kompjuteri su bili i ostali glavna zanimacija.Usled pomenutih hobija, vid mi je nešto lošiji na levom oku.Nikako da se nakanim, da ponovo koristim naočare.Isto.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...