Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ovi sto sam ih do sada citala su malo dosadni (mada se kod tonija provuce iznenadjujuce dirljiva lirika, narocito kod opisa prirode i zalaska sunca)moze istoilida li je kul iskazivati naklonost i postovanje prema forumasicama istog pola kao sto ste i vi sami?ilida li se dobro dobrim vraca i kuda?

Link to comment

citao bih dnevnik Marle Singer u vreme njenih golgota na forumuvodio sam dnevnik u osnovnoj do puberteta, ali od tad ga nisam otvorio. u njemu bih video ondasnjeg sebe a nisam bas siguran kolko sadasnji ja i taj od tada zele uopste da se sretnu.za pitanje moze po izboru neko od ovih Aleksijinih

Link to comment

čitala bih dnevnike Tonija, shermana i Lanciezašto da ne iskazivati naklonost istom polu, to ne mora odmah značiti da ste homoseksualci, a i da jeste -- pa šta, zar je to nešto loše?dobro se često vrati dobrim ali vrlo čudnim putevimaaj opet isto, mož sva tri, mož jedno od tri

Link to comment

1. emotivna ucena2. i svakako neko aleksijino3. manipulativnost4. samosazaljenjemeni se dobro jos nije vratilo.pitanje:moze opet ovo rangiranje ili prvo od Aleksije.

Link to comment

citala bih od svih forumasa. ko zna kakva se zver i kod najmirnijih krije.1. (3.) samosazaljenje2. (2.) manupilativnost3. (1.) emotivna ucenapitanje sve isto kao lancia+/-koliko ste bezbedni iza monitora?

Link to comment

niko da obrati paznju na mene a ja se ubih smisljajuci pitanja dry.gifmeni se dobro vraca na cudne, manje ocekivane i lepe nacineiza monitora - vrlo nebezbedna. al kazu da postoje neki filteri.1. samosazaljenje2. emotivna ucena3. manipulativnost koja bi vas recenica trenutno najvise obradovala?ili ovo primino

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...