Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

o: one u koje spada kolibrip: da li znate nekog ko je bio u zatvoru, gde, zbog čega i koliko?
znam jednog sto je robijao zbog ubistva i iz spuskog zatvora izisao prilicno bogat. duzan mi je 10 eura. al ok, sigurno mu treba cim mi ne placa :Disto Edited by morgana
Link to comment

znam jednog sto je robijao zbog ubistva, bavio se glumom, posle je napisao knjigujednog koji je priveden u sabljijednu koja je bila humanitarna radnica i manekenka, pripadnica jet seta, pala zbog zloupotrebe fondajednog kolegu koji je lezao zbog dilovanja šita ( :( )sigurno ih ima jošisto

Link to comment

znam jednog koji je palio lisce pored cz pa im zapalio vozni park a posle je uhicen sa drogama, mangupijapa jednog zbog oruzanog napada i pljacke@neglize rabim za novu godinu, dzak-majica bree da, disko ili krautrock? a posle moze o robijanju isto

Link to comment
e da, disko ili krautrock? a posle moze o robijanju isto
kraut, mada nisam siguran.znao sam ciku na selu koji mi je kupovao belu cokoladu i mazio po glavi, ubio brata sekirom. znam ovde svabu, lep ko bekam, robijao zbog pimp poslova.za sta vredi ici na robiju¿
Link to comment

slobodu, ljubav, pravicnost?baš ovih dana razmišljam kako je dečko moje drugarice (zaboravih da ga pomenem u prethodnom odgovoru) pao zato što je od banke uzeo 100 000 dinara. nikad nisam kradje dozivljavala kao nesto strasno :boni i klajd:

Link to comment

dakle sta imamo ovde kolega? nestalo pitanje? ajde svi praznite dzepove da vidimo ko to ovde voli da krade. prve indicije ukazuju da je gospodjica :boni i klajd: utajila pitanje u vrednosti od 100 000 dinarada li je KM kleptoman(ka)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...