Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Mapet ŠouZar je Ulica Sezama uopšte postojala kod nas?<btw znam jednog Nemca kome roditelji nisu dali da gleda Ulicu Sezama kad je bio klinac jer je glupa>

Link to comment
Zar je Ulica Sezama uopšte postojala kod nas?
:o nisi gledala? bilo, prva rec engleskog koju sam naucio je cookie, jer su je mnogo koristili u 1 epizodi
<btw znam jednog Nemca kome roditelji nisu dali da gleda Ulicu Sezama kad je bio klinac jer je glupa>
i ne cudi me, s obzirom na nemacku sinhronizaciju
prle ili tihi?
prleoblaci ili kisa?
Link to comment
:o nisi gledala? bilo, prva rec engleskog koju sam naucio je cookie, jer su je mnogo koristili u 1 epizodi
paa, očigledno ne :blush: btw pitali me jednom neki više ni ne znam koji su jel sam gledala, rekoh ne, i onda shvatih da zapravo nemam pojma da li sam to ja lično propustila ili u Srbiji (Jugoslaviji) nije uopšte ni bilo
oblaci ili kisa?
prijateljski oblaci - možesitna kišica koja samo osveži i oma prestane - možefini letnji žestoki pljusak - možeoblaci koji se razmišljaju ceo dan da li da puste kišu ili ne, možda da a možda ipak ne - najn!dosadna neprekidna kišurina - najn!toplo vreme - sa oblacima ili bez?
Link to comment

zavisi u kom kraju sveta sam. negde i u 6. inace volim da ustanem rano, a prirodno mi je da ustajem kasno.sta bolje hladi, ladna limunada ili ladna lubenica?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...