Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ово је Србија, селе :s_d:Даклем, пихтије и пиво, млако -_-Шта ставити од зачина у пихтије, да неутралише масноћу и истакне укус ногица, ушију и репића?

Edited by Eladan
Link to comment
Шта ставити од зачина у пихтије, да неутралише масноћу и истакне укус ногица, ушију и репића?
zar nisi vec rekao, mlako pivoproslavljate li pocetak nove ili zavrsetak stare godine?
Link to comment

odlicno pitanje. nemam pojma, posto zivim na prvom spratu. vidim da se uglavnom po krovovima dogadjaju nelegalna nadzidjivanjasto od strane ljudi, sto od strane rodanije los ovaj vecerasnji sneg, jel da?

Link to comment

o: ahaaam... dani laponije u beogradu :D mada moram da priznam da mi se jučeršanji više dopao. inače :lol: poslednjih par meseci vežbam da zipujem vreme. i uspeva mi. 4 dana zipujem u jedan, ostane mi 3 normalna pa mi sedmica izađe na 4. i takoooo, juče krenem u klabing, ni daška vetra, pahulje krupne, padaju sporo i ja se zapitam, ko li će prvi da mi čestita novu godinu večeras... i onda se setim da nije još, jer ostali ne zipuju dane, ne umeju ili ne žele...p: jel zipujete vreme?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...