Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

:isuse: dodji na stikle onda pa ce da te nosim na krkache...<_<
Друже, у духу моравског дијалекта, ово да ти је вишак -_-о: Не. Депримира ме празан кревет <_< п: омиљени зимница-специјалитет?
Link to comment
Друже, у духу моравског дијалекта, ово да ти је вишак -_-
jeste visak, ali nadam se da me je ipak razumelazimnica...hmmmm....tesko pitanje....hmmmmmmm....neka bude jajvaristo pitanje
Link to comment
:isuse: dodji na stikle onda pa ce da te nosim na krkache...<_<
isuse tebi! ne insistiram na stiklama ali do skora moderne cizme mislim stvarno...ja ne znam kako to da shvatim.za isto pitanje a. cocktail-glasses.gifomiljena zimska destinacija?
Link to comment
isuse tebi! ne insistiram na stiklama ali do skora moderne cizme mislim stvarno...ja ne znam kako to da shvatim.
pokusavam da te izvucem iz celjusti trendova!o. fotelja-zst-lucia-1-stof-miami-brick-bmv-brick-1460325_1.jpgP. sta raditi sa stvarima koje izadju iz mode?
Link to comment

o: stare stvari imaju dušu™, nikad ne bacati! jedna mogućnost: dati hipsterima da se hipsterišu s njima.p: da li da putujem tamo gde sam već bila i mnogo mi se svidelo ili da čuvam ovo malo crkavice za kasnije da idem negde gde nikad nisam bila?

Link to comment
p: da li da putujem tamo gde sam već bila i mnogo mi se svidelo ili da čuvam ovo malo crkavice za kasnije da idem negde gde nikad nisam bila?
o: проверена дестинација никад не издаје, али није живот ако се живи на сигурицуп: да ли би, ако би зарадили 20М$ на лотоу, отишли са Бренсоном у свемир?
Link to comment

о: хвала на питању, било је одлично :) п: били некада на неком грожђенбалу? неки интересантан детаљ са истих?:thumbsup: за бре :wub:

Edited by Eladan
Link to comment

prosto neverovatno ali bio sam kao klinja na grozdjenbalu u Vrscu. bese neki septembar, duvase vetar kao suman, a mi se olesismo od nekog uzasnog dzina, te ja povrcah u par vrsackih haustora, vozu i stanici kod pancevcanezaboravno iskustvovino ni ne probahjel ste bili na nekoj slaninijadi, kobasicijadi mozda?

Link to comment

само кад то пожелим -_- (и кад се мора <_< )дешава ли вам се нешто занимљиво на тим прековременим остајањима?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...