Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Она његошевска cool.gif:lol: Боље бити горила (снага, опрема, али ретко хоће :( ) или шимпанза (ситан, никакав, ал'воле... :lol: )?

Link to comment

Shimpanzaprilazi vam pingvin srednjih godina na ulici i zove vas da sa njim odete na Antarktik i zauvek napustite ovu smrdljivu zemlju gde svakog proleca dolazi jebeno prolece. sta cete uraditI?a) zagrliti svog pernatog brata i oticu u svoju prapostojbinub) otici u najblizu zdravstvenu ustanovuc) pitati pigvina da li je on novi voditelj Leteceg Starta i sta je sa Kalenicemd) smestiti pingvina u svoj zamrzivac

Link to comment

Da, jer mrzim da pridrzavam gace rukama.Prdi vam se u prepunom autobusu tako da oce oci da vam ispadnu. Pritom, potencijalni prdez je od onih sto farbaju gace. Vi cete:a) prdnuti, praviti se da se nista nije dogodilo i nadati se da je sa gacama sve u redu i da ce za nesnosan vonj saputnici optuziti nekog drugog;b) prdnuti i poceti vidno negodovati, otpuhivati, coktati i osvrtati se oko sebe;c) pokusati trpeti i na licu menjati izraze coveka kome je upravo krenuo kamen iz bubrega;b) izaci na prvoj stanici i blazeno pustiti Kambodzanca u etar.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

o: ć) zapitati se, gospode bože, čime se ja ovo hranim. zaključiti, pod hitno moram doktoru!p: kako šerman da bude srećan kad su svi oko njega nesrećni?

Link to comment

Evo kako

kako dule vujosevic resava slagalicu?zvezda zvezda karo karomeni bilo smesno
nemoj da se brines, sigurno ima jos nekoliko ljudi na forumu kojima je takodje smesnoa mislim da je pravilno -Dulence
Sta je potrebno za srecu?
Link to comment

onda da pocnemo od samog pocetka svih pocetaka:ziga:a da pitanjeda li treba dozvoliti Milogledu da na ovom topiku kaci muzicke numere svojih omiljenih izvodjaca?

Edited by sherman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...