Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Da, ako te jos vise mrzi da sedis kuci, kao sto je veceras slucaj sa mnom.Da li su ovakva pitanja nepobitan dokaz da se omatorilo?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

jok u mom slucaju, druzenje mi je oduvek predstavljalo napor za koji je neophodna ekstra inspiracija (kod kuce sam! :D )sta je onda nepobitan dokaz da se omatorilo?

Link to comment

Данас на послу. Изнервирао ме један што неће да слуша и пита има ли ко млађи <_< angry.gifХоћу ли због тога у пакао? :(

Edited by Eladan
Link to comment

koliko se ja razumem, za raj treba biti dobar prema bliznjima a ne prema idiotima s poslada li biste radije saradjivali sa dobrocudnim budalama ili sa prenadrkanim ekspertima? postoje ozbiljne studije na ovu temu, da ne mislite da se zezam!

Link to comment

ali! p.e. moze biti problematican kad treba razmenjivati ideje, primeniti takozvani brejnstorming! cak i davanje informacija moze biti osujeceno i/ili ogadjeno ako potencijalni davalac nije rad da deli to cime raspolaze ili to radi na neadekvatan nacin. dok d.b. rado deli svoje resurse, ma koliko limitirani oni bili. i jos je fini i dobar pa ne moras da ga psujes.auu odmaklo se s pitanjima. spanac!spanac ili portugalac?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...