Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Ипак, шта радити ако је идиот директор?
pa lepo kazem - blisko okruzenje <_< znaci kompletno ignorisanje na duzi rok - teskoisto
Link to comment

o: na idijote strogo nježnjošću, razumevenjem i zasmijavanjemp: jel umete vi da budete idiot u bliskom okruženju?

Edited by slepa živana
Link to comment

o: pa zbog nepravde. dobiješ na vremenu da preispitaš optužbu. manja šteta po međuljudske odnose i eventualni posao :)p: jel držite nečiju sliku u novčaniku?

Link to comment
o: pa zbog nepravde. dobiješ na vremenu da preispitaš optužbu. manja šteta po međuljudske odnose i eventualni posao :)p: jel držite nečiju sliku u novčaniku?
(medjuljudski odnosi se imaju s ljudima a ne s idiotima. ljudi shvate i sami kad se ponasaju kao idioti, a ni shefa ionako ne vredi optuzivati :D )u stvari u pravu si na neki nacin.drzim sliku moga dike :) i alo, ajmo jos saveta o drevnoj vestini hendlovanja idiota :D kako ih navesti da vas ostave na miru, kad zele da se druze? :ph34r:pricam o onim praaavim idiotima, koji ne menjaju agregatno stanje u normalnost. Edited by Leia
Link to comment

o: ajmo ajmo :D ja sam se mnogog idijota otarasila pozivajući na druženje tipa: veče poezije, ciklusi filmova u gete institututu bez titlova, koncerti eksperimentalne muzike... mora malo da se pritrpi ali ume da bude i zabavno :Dp: isto

Link to comment

pfff.... extra ljubazno ponudis da mu kupis kafu, unutra stavis histericnu fejk bubu... kad se on ukaki od straha, brzo izvadis bubu, slucajno je bacis na njega, pa na pod, pa se izvinjavas jurechi je okolo obechavajuchi mu da ches da je ufatis i bacis napoljeaj isto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...