Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

naravno, s dostignutim savrsenstvomjel bolje ne raditi leti ili zimi? (mozda lepo vreme ima svoje cari, ali zimi se tako izbegava putovanje na posao po bljuzgi, ne zaboraviti!)

Link to comment

ne desi jer obično ne mogu ni da zaspim ako me zaokupi glupost s posla.ako ste prvi put u nekom kvalitetnom gradu, a imate samo par sati, idete li u muzeje i na nezaobilazne turističke lokalitete ili tumarate ulicama i upoznajete duh grada?

Link to comment

tumaranje, definitivno, pa mozda i ubodem duh grada. znacajni lokaliteti umeli su da mi izmaknu i kad sam imala vise vremena, vazan je dobar vodic, da napravi ravnotezu, neprimetno da te navuce na kulturu :Dimate li objasnjenje zasto vam je vise zao zivotinja nego ljudi?

Link to comment
smile.gif nemam ono koje bi bilo prihvatljivo ljudima. životinjama su reči ionako najmanje važne.ima li još neko utisak da će mu ostati trajne posledice od ove predugačke zime i nedostatka sunca? može i koje ako znate. smile.gif
Link to comment

^^Zivotinje nisu krive za to sto im se desava.Kada biste mogli da birate, da li biste radije spasili zivotinju ili coveka?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...