Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

KM, drugi da ne vire:

Ako je za BGhosta, u principu sve moze. Ako moram da izdvojim jedan predlog, bila bi to neka all black kombinacija, pant suit a la YSL sa crnim semsirom. Kroz neobavezne varijante (uz farmerke i tako to) preterano provejava Dzastin. Eto nadam se da sam bila korisna.

Vikend je mio ma gde bio, i u ravnici, i na pijaci...Retro ili futurizam?

Link to comment

futur, za milisekund

: jesi, hvala. kombinacija prosla, taman sam slicno smislila, mamemi, samo sesir nije crn. farmerke no-no

dig: napad je najbolja odbrana. tipovi: sokiraju se na izostanak 'dobar dan' pri ulasku u radnju, lose reaguju na bes, posebno su osetljivi na glasnu muziku. na muziku. forumski kopikatori. velika, bas velika, a nikad otovrena tema: sto-na-umu-to-na-drumu ili sto-je-njemu/njoj-na-umu-to-na-drumu?

Edited by kingmaker
Link to comment

Eto, sto bi rekao Facebook test - great minds think alike -_-I neke stikle pod obavezno, da ne bude posle nisam rekla, ovo ono...

sto-na-umu-to-na-drumu ili sto-je-njemu/njoj-na-umu-to-na-drumu?Ulazem Kviska! :D Sto na mom umu naravno, upakovano u njegov paketic s masnicom jer je tako red s poklonima.Sta volite da vam se poklanja?

Link to comment

r: može ćelava glava da bude ok ako joj je oblik ok, al to je retkost. inače ravna kosa je zakon. od lokni priznajem samo užasne lokne :)q: taj labelo ili to labelo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...