Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

dig:pa rupada li je rupa potencijal ili ponor*?*ko zna manje dramaticno poeticnu rec za ponor, nek zamenihost:dalje

Edited by kingmaker
Link to comment

rupa je potencijal koji valja preskociti ili zaobici ili napunitimanje dramaticna za ponor - jendek, sanac, udolina, ponorcicpobednik ostaje skoro do samoga kraja.ekaterina je velika zato sto je tada bilo tako moderno /a danas anoreksija/kad bi trebalo da izadjete iz ponora/cica, na cija ramena biste se popeli?alternativnoomiljeni seks simbol iz 50s/60s?opaska: jebeni google chrome

Link to comment
kad bi trebalo da izadjete iz ponora/cica, na cija ramena biste se popeli?
ako je ponorcic, taj je verovatno plici nego sto sam ja visoka, a jos kad uspravim nos, ihako je ponor, onda na ramena... pa nemam pojma, nekog ko je izdrzljiv (ko je dobar, a slucajno sam)
alternativnoomiljeni seks simbol iz 50s/60s?
ipak mm. mekana, obla, bela, topla. putena. prelepa je ava gardner.
opaska: jebeni google chrome
opaska: ambiciozno.divljate li sa brauzerima?i/ilizvezde sa neba ili vrabac u ruci?
Link to comment
divljate li sa brauzerima?i/ilizvezde sa neba ili vrabac u ruci?
ne bih znao sta bih sa zvezdama a ni vrabac u ruci nije nesto, tako da ne divljam s brauzerima. dosadan sam.koje indijansko ime da ti damo??
Link to comment
  • 2 weeks later...

samo ako je sendvic od pola bageta ili 1/4 hleba, 100 g mesa, 100 g sira (ili vegetarijanskih ekvivalenata) etc. ;-)koliko vode za zalivanje kaktusa velicine jednog srednjeg krastavcica-kornisona?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...