Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

mama i ja živele smo u podrumu kuće, pored ulaznih vrata bio je veliki prozor a na simsu je stajala jedna stara patika u kojoj smo jedna drugoj ostavljale ključ u slučajevima kada smo raspolagale samo jednim. jednom prilikom zalepila sam na vrata papir sa porukom 'mama, otišla sam na balet. ključ je u patici. ćao!' to je postalo porodični vic i obeležilo me kao najgluplju u familiji... ali kad malo pogledam tu familiju, više me uopšte nije sramota.isto

Link to comment

rekla tetki da ima veliko dupe*. sa tih 5-6 godina jos ne budes svestan da je to malo vise od proste observacije.jel nekad podvlacite zanimljive pasaze u knjigama koje citate, makar i obicnom olovkom onako ovlas?alternativno - sta biste bili u stanju da uradite nekom ko vam vrati na taj nacin personalizovanu knjigu?mozda nije pravi odgovor na pitanje, al nadam se da ce komisija ipak uvaziti.

Edited by Leia
Link to comment
jel nekad podvlacite zanimljive pasaze u knjigama koje citate, makar i obicnom olovkom onako ovlas?
a. nekada davno (osnovna i srednja skola) sam to radila, sada ih prepisujem.dalje sa alternativnim q.
alternativno - sta biste bili u stanju da uradite nekom ko vam vrati na taj nacin personalizovanu knjigu?
Link to comment

bolje sat na ruci nego kukavica sa satom na granida li ste se ozderali nekad ljutog tandoori naana i napili mleka pa posle osinuli ladnu lubenicu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...