Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

a: nana u stvari juri self-blowjob tipove ne bi li ih kepcrovala i time se nosila s konkurencijom [domacim klincima sa stranim mobilnim telefonima], eventualno i konkurisala di.. a poslednje gde ste konkurisali je..? /ako bas mora konkurs za poso, bukvalno- ajd, al preferira se glas umjetnika tj. bilo sta manje.. konkurentno
dve carobne reci su yoga i igra sa decom* , nemoj da bi me vise objasnjavao dosadno i blazirano stvorenje. a: zovu ih tripice , jezivo iskustvoq: isto* sopstvenom naravno Edited by nana
Link to comment

ako ti kazem da je razlog za sve devojcica koja stoja pored ogromnog falusnog simbola, hoces mi oprostiti? :unsure: a: puz, mada ga nisam progutao, bi odvratan na zvakanjeisto

Link to comment

moje saucesce za tvoj kisobran

samo kada ga zaboravim negde.(desilo se nekoliko puta. mada su mi pokrali vise puta neke druge stvari, dzeparenje i slicno.)sta su vama sve ukrali?

Edited by mei
Link to comment

Poslednji put - novce u svlačionici teretane <_< (i to u tzv "sređenoj zemlji")A pre par godina me prešli za neki bicikli (tj u prevodu: ukrali ga).Novčanik jednom izdžeparili u tramvaju (u Srbiji).A na fakultetu mađarske karte za preferans <_< I to je valjda to...A šta ste sve pozaboravljali na raznim mestima?

Link to comment

odlazak na busenje usiju sa bakom (2 godine).ne secam se samog procesa, samo cina odlaska, cekanja, bake i sebe kako se ogledam iste veceri kod kuce stojeci na stolici u kupatilu.isto

Link to comment
vase najranije secanje iz detinjstva? ukratko.
Rođenje brata.Sva svetla u zgradi preko puta su pogašena. Nestalo je struje ili ste jedini budni kreten?
Link to comment

ovo drugo.jel treba mlatiti decu koja kradu smoki? ["evo ti tresnja, a jel mogu malo smokija? a jel mogu ceo, jel mogu jel mogu jel mogu" i capi... jedna tresnja vs. cela kesa smokija. mamu joj.]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...