Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

imaju poremecaj zvani strah od kasnjenja, i posledica koje ono moze da izazove.da li biste mogli da radite po smenama koje se menjaju svakih 7 dana, duzi vremenski periood, recimo godinu dana, a izgledaju ovako: dnevna (8:00-17:00), vecernja (15:30-24:00) i nocna (24:00-8:30)?

Link to comment

Svake treće nedelje (kad se radi 8-17) bih spaljivao živog zeku ispred zgrade B92, dok se teror ranog ustajanja ne prekine.edit: a-leia. freelance, vazda.Koji sat da kupim?

Edited by dig_chohano
Link to comment

sta ce ti sat, predji u frilensere i popravljaj zube po kucamada ste podijeljena licnost, ko bi bio vasa bolja polovina?

Edited by morgana
Link to comment

pa i nisam se nesto proslavila na tom planu (jel se racunaju i veoma visoke zgrade?) (htedoh reci, na pr. nautica ima tu i tamo ok muskih satova)odvratno toplo leto ili jezivo hladna zima?

Edited by Leia
Link to comment

4090mA2: Toplo leto koje je mnogima odvratno (neka beze u Sibir)Najveca dubina na kojoj ste bili?

Edited by Delija67
Link to comment
sta ce ti sat, predji u frilensere i popravljaj zube po kucama
Ma, vadio po kućama, ni kafu ti ne daju...
neki koji meri nadmorsku visinu (a mož i temperaturu i pritisak)
Mhm.WACS-PRG403.jpg
da ste podijeljena licnost, ko bi bio vasa bolja polovina?
Onaj što ćuti i roka.
najviša nadmorska visina na kojoj ste bili?
Neka beda, ispod 2000 sigurno.edit.pu: a-delija. 42mq. Jel se zajebete kad popunjavate formulare? Ja redovno. Edited by dig_chohano
Link to comment
WACS-PRG403.jpg
oću jaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
q. Jel se zajebete kad popunjavate formulare? Ja redovno.
Obavezno.Zato kad god mogu uzmem oma i drugi za svaki slučaj.Jel češće pišete latinicom ili ćirilicom il niste uopšte svesni? (naravno srpski, pre neg što neko eventualno uskoči sa nekom veselom opaskicom)Ja se npr nesvesno ponašam kao naizmenična struja.
Link to comment

kakvo je bre to pitanje angry.gif sve! <voćke>koje voće ne volite? (ukoliko odgovor nije "takvo ne postoji" dodatno potpitanjce: kako možete?!?!)

Link to comment

one male kisele visnje, stvaaarno ne znam kako mogu :D a ni gigantske hormonske jagode sa ukusom stiropora bas ne ljubim.nesto najodvratnije sto ste ikad pojeli? sve kategorije hrane included

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...