Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Toni, svakako. Ovaj drugi je dripac, vele.Od kog poremećaja pati većinski deo čovečanstva? (ne impliciram da je manjinski deo zdrav)

Link to comment

zavisi u kom kontekstu... većinski deo čovečanstva u kome je dig ideal pati od estetske inferiornosti :lolol:s druge strane 51% pati od menstrualnih tegobaisto

Edited by slepa živana
Link to comment

da, s raznoraznim ciljevima- najdraze mi je bilo kad sam bio lazar bodroza- bez problema mu pokupih sve akreditacije na jfjf-u koji je propustio, a da mi pritom bude drago sto sam, ne likom al delom-bas on isto

Link to comment

a: nana u stvari juri self-blowjob tipove ne bi li ih kepcrovala i time se nosila s konkurencijom [domacim klincima sa stranim mobilnim telefonima], eventualno i konkurisala di.. a poslednje gde ste konkurisali je..? /ako bas mora konkurs za poso, bukvalno- ajd, al preferira se glas umjetnika tj. bilo sta manje.. konkurentno

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

ne priznaje se cak-norisovanje bez sadrzaja audicije; ili-priseti se, konkursa!kako kad/s kim, al obicno na vreme, osim ako nisam siguran da je osoba s kojom se nalazim sklona kasnjenju, pa zakasnim namerno a u stvari- dodjem na vreme -- ko i svi- tesko podnosim cekicanje, te se trudim da me niko ne ceka [osim ovih dole, kod njih sam-bez svesti o vremenu- ne pozurim, cekicaju][posto ne dade opciju dolaska, ranije-] ljudi koji na sastanke dolaze pre vremena tj. isti oni koji kad putuju na stanicu dodju sat vremena ranije su, samo u vezi s tim- odgovorni, dosadni, nase bake i deke ili nesto cetvrto?

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...