Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Onim sitnim, pohovanim palačinkama iz pekare pored gradske bolnice.Jel to što svi kmeče znači da smo nešto najebali?

Link to comment

ne, ali moze da znaci da nesto za opste kmecanje tek moze da se desi da li da verujem ovim portugalcima koji me ubedjuju da portugalski zvuci kao ruski?

Link to comment

(jedino se crtani dokaz priznaje :) )pincetu, makazice, cesalj itd.pozajmili biste pre svoj glas tudjem stasu ili stas tudjem glasu za neku reklamu?

Link to comment

ni jedno ni drugo, a u stvari-oba-dikciju iz glasa, oko iz stasa.. nego-os ti radim reklamu, savlado sam after effects? :)q: koje pice, koj ritual? alt, ako ocete na gotovs: srebrna tekila / limun i so, il zlatna / narandza i cimet?

Link to comment

'ocu - moja prva reklama :wub: a:posto sam lenja veceras, izbor je alt - koji nisam probala: zlatna. mada srebrno lepse zvuci (ne ukus, nego asocijacija)q: isto

Edited by mei
Link to comment
q: koje pice, koj ritual? alt, ako ocete na gotovs: srebrna tekila / limun i so, il zlatna / narandza i cimet?
zazmuris i karamba! chupito_mezcal_gusano.jpgko je tvoja muza na forumu?
Link to comment

svako ko mi zado pikcnri zadatak, a da se potrudio da me inspirise, bilo kao toni, svesno zadajuci stvari koje volim(o), il jos jednostavnije-multichoice task.. alt bi bila morgana, uz njene linkove mi svi naucno-umetnicki receptori brideistops. ta je tozla, ritual-cimet. i valja, pogotovo u bosni, de shot kosta 70 dinara, ko ovde.. vinjak? ..pilo se dosta.. al se do crva doslo nije :(

Link to comment
nema ime, ne dam, cuvam svoju muzu, i tacka.
dobra s ti neka mackada.. stvarno... ponedeljak uvek zaboravljam nedeljom.. al petak nikad cetvrtkomsta che biti sa Srbijicom?
Link to comment

ne znam...buffer overflow sa stalnom neizveznoscuda li prodje bar jedan dan, a da ne pogledate, ne poslusate i ne procitate nijedne vesti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...