Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Kao Amelija, ali jos rigoroznije, odnosno one koji ukljucuju klima uredjaj u bilo kojoj prilici. Mozda ih ne bih bas *execute*-ovao, ali bi ih sigurno proterao na Grenland, Sibir, Aljasku ili Antarktik.Koga biste proterali na Grenland, Sibir, Aljasku ili Antarktik?

Link to comment

Npr, one koji ulaze u tramvaj/autobus/trolejbus/voz a da ne sačekaju da prvo svi izađu@dig: ja tebi nisamisto + alternativa "u afričku džunglu"

Link to comment
Npr, one koji ulaze u tramvaj/autobus/trolejbus/voz a da ne sačekaju da prvo svi izađu
i one što se ne sklone sa vrata da ljudi izađu, e zbog takvih je nastalo pitanje "jel silaziš na sledećoj?" zato što su ovi što oće da suđu u panici da neće uspeti, e i oni me nerviraju a sve je to poteklo od nervoznih majstora što neće da čekaju da svi putnici izađu/uđu + 3 sekunde. mrzim pitanje "jel silaziš na sledećoj?" verovatno najviše na svetu.jel ima u drugim zemljama tih "priprema" za izlazak iz vozila i kako bi na nekom stranom jeziku pitali jel silaziš na sledećoj i ako ima takvih slučajeva, kakve su reakcije okoline? Edited by orderka
Link to comment

a: Veoma kompleksno pitanje. Znam da, na pr. u Kairu autobus uopste i ne staje na stanici, nego samo uspori... a onda putnici iskacu kroz (i do tada) otvorena vrata, kao padobranci - sa sve prirucnim prtljagom. Pa kako se ko prizemlji. (Ali se zato zenskom celjadeu obavezno ustupa mesto! Mozda s toga sto u suprotnom nece izbeci frotaz... a galabije su tako dizajnirane... ehehe.)q: U koliko ste zapravo stranih zemalja do sada bili? (Racunaju se i zemlje u razvoju... )

Link to comment

chivo, ukidas nam mentalnu higijenu ?:lol:a bas nam je lepo krenulo.mene mrzi da brojim, nema ih bas toliko ali me svejedno mrzi.teraj isto.

Edited by Allegra
Link to comment

brojim... sve... koliko stepenica predzem.. koliko parceta necega isecem.... koliko ima ptica na zici... koliko pecuraka na pizzi.... i koliko patkica pored jezera.. i koliko u kesi imam krekera... i brojim svasta jos nesto, al ne razumem zasto :mellow: el imate isti problem s brojanjem?

Link to comment

kusurda li kod frizera ostavljate jedan baksis za sve kada placate racun na kasi, ili dajete poseban baksis osobi koja vam pere kosu, frizeru i osobi koja fenira?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...