Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

ne smeta, osim ako nije na moj racuncutanje kad se ima nesto reci ili pricanje kad se nema?alternativnoomiljena cokolada?

Edited by Alexia
Link to comment

uvek cutanjecokolade ne razlikujem, mada ima par koje imaju posebno znacenje. prethodna dva+zamislite da postoje samo dve grupe ljudi na svetu: obicni koji se trude da budu neobicni i neobicni koji pokusavaju da se uklope u obicne. za koje navijate?

Link to comment

a. uh, uh, gadan flashback na primer sa klinicke....(+ muzika uz depru - apsolutno ne, razbije me za sekund)q. ste i vi sumnjicavi prema ljudima koji dobro poznaju imena cveca?

Link to comment

a. mnogo manje nego kad small talkuju.q. koliko vremena je ok da prodje od odgovaranja na pitanje (kliktanja na reply) do pisanja novog pitanja, uzevsi u obzir rizik da ce se neko ubaciti u medjuvremenu?

Link to comment

a: jako maloalternativno:a: definitivno obogadjivac zivotaq: da li spavate pored otvorenog ili zatvorenog prozora?

Edited by smorenko
Link to comment

otvorenog (edit: slagala sam ne trepnuvsi. dakle: zatvorenog)opet o tuznoj muzici. tuzna pesma ima tuzniju muziku ili tekst? (sto me podseti na neki mp3 plejer za devojcice koji sam videla u idei, pise 'plays songs or music')

Edited by kingmaker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...