Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

a: mene da. čak mi otvaraju prolaze ka mestima koje dugo nisam obilazio.q: da li ste kao klinci isprobavali koliko dugo možete da zurite u svoj lik u ogledalu? (ja sam to nedavno pokušao ponovo, i posle 2 min. neprekidnog zurenja javila mi se vrtoglavica i mučnina... :wacko::puke: )

Link to comment
q: da li ste kao klinci isprobavali koliko dugo možete da zurite u svoj lik u ogledalu? (ja sam to nedavno pokušao ponovo, i posle 2 min. neprekidnog zurenja javila mi se vrtoglavica i mučnina... :wacko::puke: )
:D sjajnonisam, al' ne znam dal sad da pokusavam (?)ajd' ovo lepo pitanje:
mesing ili mermer? (surovo razbijanje nostalgije, znam)
Link to comment
nisam, al' ne znam dal sad da pokusavam (?)
pokušaj, što da ne, sve što ti treba je jedno ogledalo i jedan ti. kad je u jeku bila kampanja suočavanja ja sam uvek mislio da treba krenuti od bukvalnog.kad sam zureo pre 10-15 godina, prestajao bih kad bi osetio jeziv strah da ću se izobličiti u nešto nakazno i neljudsko. sada dobijem samo mučninu, kao u autobusu na dužim relacijama :wacko:
Link to comment

a: recimo, filipenka i smorenka zamišljam kao blizance :unsure: edit: zamišljala sam morganu da mi je slična, al sam se privarilaq: može dalje

Edited by Nicol
Link to comment
a: recimo, filipenka i smorenka zamišljam kao blizance :unsure: edit: zamišljala sam morganu da mi je slična, al sam se privarilaq: može dalje
a) ja sam uvek morganu i tebe mešala :lol: q) ima li ljubavnih parova na 4umu? :wicked::wub: Edited by sarište
Link to comment

nemojsta mislite o spavamju u bioslopu?(ostavljam ovu verziju, cisto da se pohvalim novom tastaturom i pokazem kako se brzo nabikavam na nju)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...