Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

pesnika sa pala?
:thumbup: a: ja bih dala za dnevnu (veću) boršu toliko, za večernju teže. ali ako život znači...q: a kakva je? Edited by Nicol
Link to comment
q. jel mnogo dati 160 jurosa za torbu koja zivot znaci i leci sve depresije? (moze i na rate, samo da se zna. a i fensi je firma)
a: definitvno. mislim definitivno vredi, nije mnogo. zivot je to.q: isto/kakva je?
Link to comment

zasvetlela mi lampica kad se setih nekog davnasnjeg intervjua u kome je pricao kako je divno vreme proveo u zg, i kako je tamo sve naucio kada je struka u pitanju. sto malo, onako, plasi, hm.torba da stane pola zivotnih potreba i mozda neki manji kucni ljubimac.i jos prugasta teget-bela, kao da sam sisla sa jahte u sen tropeu :D(max mara, zato se toliko i razmisljam)edit 2. kupila. nek ide zivot. slucajno bas uklopila i suknju uz torbu. zasluzila sam.pitanje: je l' se kajete posle ovakvih zivotno vaznih odluka?

Edited by luba
Link to comment

normalno. al' kratko. čak ni katarzu ne doživim.kad vam neko ispriča loši, očajni vic, smijete li se iz pristojnosti?

Edited by Hannah
Link to comment

ja se uvek smejem iz pristojnosti, a onda opet naknadno, kad skontam.da li smatrate da je pristojno napusavati ljude koji pricaju u bioskopu, ili mislite da ih valja ignorisati?

Link to comment

a. nasmejem se...a2. ja se svim silama nadam da ce neko drugo igrati ulogu kulturpolizei-a dok ja pristojno ignorisemq. koliko treba da vam je lose da biste otisli kod lekara?

Edited by betty
Link to comment
q. koliko treba da vam je lose da biste otisli kod lekara?
sve sto me znacajno ometa u svakodnevnom funkcionisanju, ne bih znala priblizniju meru. toga dugo nije bilo.koliko tabletica popijete nedeljno? :) Edited by kingmaker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...