Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

@kingmaker: ulica na plakatu za neki stari italijanski film, zbog koga sam danima opcinjeno stajala ispred bioskopa kada sam bila jako mala. ne znam danas kako se zove, ni film ni ulica, ponekad imam utisak da bi nesto vazno bilo drugacije da sam saznala.@nicol: moja ulica :)isto.

Link to comment

samo kad komuniciram s nekim, inace ne.ali meni je to bas super.kako si?edit: dosadni brbljivac, kao sto vec rekoh.

Edited by Alexia
Link to comment
kako si?
a: evo, pomalo q: uvod u jedno tračersko pitanje: povodom okrugle obljetnice instituta za grupnu analizu uz zg pričaju kako su tijekom godina najrazličitiji edukanti prolazili kroz institut, od kojih su neki kasnije imali sasvim različite profesionalne interese. cure, ajde pogodite kojeg kandidata su spomenili u tom kontekstu?
Link to comment
a: evo, pomalo q: uvod u jedno tračersko pitanje: povodom okrugle obljetnice instituta za grupnu analizu uz zg pričaju kako su tijekom godina najrazličitiji edukanti prolazili kroz institut, od kojih su neki kasnije imali sasvim različite profesionalne interese. cure, ajde pogodite kojeg kandidata su spomenili u tom kontekstu?
pesnika sa pala?mada, mozda bi mogao da prodje i jovan raskovic?q. jel mnogo dati 160 jurosa za torbu koja zivot znaci i leci sve depresije? (moze i na rate, samo da se zna. a i fensi je firma)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...