Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

r: i ja baš ono obožavam selo, pod uslovom da je mediteransko. a od ovih nadomak grada, za odmor mi je dobro mirijevo-selo VI, petlovi me ispraćaju na počinak, konji kenjaju po ulici, a rodbina povremeno svrati pa me me obavesti kad sam se koji dan vratila kući, to saznaju od komšija... baš zgodno, osećam da o meni neko brine :lol: q: da li vam je neko nekad tražio autogram?

Link to comment

a: ne.. al znam kome si ti, juce, zelela da ga uzmes ;) [ :) ]q: isto, uz doradu da, ako je odgovor ne, mozete kasti koga ste vi autogramisali

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
a: ne.. al znam kome si ti, juce, zelela da ga uzmes ;) [ :) ]q: isto, uz doradu da, ako je odgovor ne, mozete kasti koga ste vi autogramisali
a) ništa od ovog <_< q) ima te li fotku sa nekim poznatim
Link to comment

r: ja nemam nijednu sliku sa poznatima ali imaju oni sa mnom :D nemam fotoaparat pa zato, a da sam se slikala slikala sam se :) dobro je ovo pitanje za neku perspik temuq: isto

Link to comment

a) imam sa vučom iz darkwooda...zapravo mene su navatali da se fotkam jer sam skakala kao nenormalna na njihovog certuq) da li plačete na koncertima ako vas neka pesma baš pogodi

Link to comment

o: fizička geografija? ako me sećanje ne vara, to smo izučavali u prvom srednje. ne pamtim da sam imala problem da razumem.p: od čega ste se poslednje otrovali?

Link to comment

pojma nemam.. verovatno bilo davno nesto.....kako se uzdrzavate da ne pokazete da neciju pojavu apsolutno ne mozh da svarite, u slucaju kad ni gluma apsolutno ne pomaze?

Link to comment

gluma je uzaludno trosenje energije, sve koje ne podnosim trudim se da eliminisem iz svog okruzenja, a ako situacija ne dozvoljava, onda ignorisem. ignorisanje je wub.da li mislite da ste u moralnoj obavezi da jasno pokazete da nekog ne podnosite?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...