Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

odg.kris. čuvam sve zauvek!nepotrebnim stvarima sam posvetila leto 2007. godine a ima i jedan tekst pesnika Mladenovićašta će nam to? ... beskorisno!Kako je to! ... beskorisno!Dobri smo mi. Dobri smo svi.Svi koji su neupotrebljiiviiiiiii...pit. šta po vama dvema može da je zauvek?

Edited by slepa živana
Link to comment

ja bez komšiluka ne bih mogla da živim, ne bih jela, pila kafe i ostaloga, kad mi treba para je isto u komšiluk idem i tako...odg. s.živ. ljubav :wub: isto

Edited by KristinaS
Link to comment
ja bez komšiluka ne bih mogla da živim, ne bih jela, pila kafe i ostaloga, kad mi treba para je isto u komšiluk idem i tako...isto
ni ja... imam sjajne ljude vrata do, bukvalno živim kod njih...čak se nekad i šolja prevrne... isto :lol:
Link to comment

nema isto devojke, sad kad smo same tu dok strašni vampir spava...da li je prijatno pisati u ženskom rodu?alt. kako se kaže ljubav na španskom jeziku?

Edited by slepa živana
Link to comment
:lol: popljuvah ekrannaravno da jeste...u pravim cipelama, i dobrom pameti da zezamo muške egoistene.šta da gledam fudbal, jurim djevojčice...fuuuj... neka fala! Edited by sarište
Link to comment

odg.kris. to sam ponekad uverena da sam dečak, naročito kad pijem ovu bosansku lozu :ja:kada se najviše osećate ne napazuh nego da ste dečak?

Link to comment
kad razgovaram sa svojijem prijateljicama o svačemu, onda ja ispadnem ko nekakav dečak isto
kad ne mogu da slušam o ženskoj glupostitipa: nije mi poslao poruku čitavih 3 minuta <_< ogovarate li?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...