Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

o(drgovor): o prolaznosti života i bezsmrtnosti duše (saršte je genija)p(itanje): gde izlazite sutra u subotu uveče? (se ganjamo po dgri)!

Link to comment

a: o pranju zuba - bodrim se da ne otaljam tj. da ih perem, sto duze //ako sam naduvan, to je vec milina- tad ih perem 15 minuta minimum, uzivajuci u svakom pokretu cetkicomedit: a: el moze nedelja? nadjemo se u kinoteci u 18, na tokijskoj prici, pa cemo se dogovoriti za dalje?q: isto = o čemu razmišljate dok perete zube?

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
o(drgovor): o prolaznosti života i bezsmrtnosti duše (sarište je genija)p(itanje): gde izlazite sutra u subotu uveče? (se ganjamo po dgri)!
:lol: edit:polako a1) obično se gledam u ogledalce... a razmišljam uglavnom nekim teen age glupostimaa) idem na sedeljku, tj na rodžendan q) blejite li u plafon ponekad... Edited by sarište
Link to comment
odg. : sarište! DRAGO! u plafon u pod u žar od cigarete u šiljke od cipela čak i kad su tupe i kad nas čine dežmekastima... bleja siempre :ovde.ide.slika.čegevuauare sa mikimausovim ušima:a za marokočovka - kinoteka tek kad počne kratki metarpitanje: tko je janko baljak?
a: reditelj :Hail: q) špijunirate li komšiluk
Link to comment

ja kad mislim da sam im ušla u trag, stigne glas da su me provalili mislim kom.lukda li se time uopšte time treba baviti'alt. odg. kris... o prolaznosti i bezsmrtnosti...alt.pit. da l se nekad zaljubite u svoje cipele?

Link to comment
ja kad mislim da sam im ušla u trag, stigne glas da su me provalili mislim kom.lukda li se time uopšte time treba baviti'alt. odg. kris... o prolaznosti i bezsmrtnosti...alt.pit. da l se nekad zaljubite u svoje cipele?
a) daaa! obožavam to!a patike što volem... :lol:
Link to comment

de ti je pitanje!što voleš... zašto voleš... zato što su udobne!DA li jedna žena može da odredi svoju nacionalnost prema poreklu udobnih cipela koje koristI!

Edited by slepa živana
Link to comment

dapače da se zaljubim u svoje cipale, pogotovo posle koje godine nošenja, onda dobiju onu patinu koja ih čini neodoljivimkoliko dugo čuvate stvari kad postanu neupotrebljive?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...