Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

trudim se da ne pobenavim... ako osetim da chu da pobenavim, setim se Duska Dugouska, njegovi stavovi su u takim situacijama, a bogme i nekim drugim, vrrrrlo korisniel ste nekad probali da radite iste male/obicne stvari kao i osoba koju zelite svom snagom da razumete?

Link to comment

r: samo sebe :o zato stalno probavam da te male-obične stvari radim 'isto' ali mi ne polazi za rukom. uvek je malo drukčije. jednom sam poverovala da sam dostigla samu sebe - pri pranju zuba, ali sam se prevarila.q: koju radnju obavljate najrutiniranije?

Link to comment
koga želite svom snagom da razumete?
Ed Tom Bell svom snagom zeli da razume/udze u um Antonu Chigurhu u No Country for Old Men... kad seda na krevet, pije mleko, i gleda u prazan TV...... sinoch ga konacno pogledala.. ta scena me pokrenula na duboko razmisljanje.. inace zelim da razumem svaku sekundicu ovog filma :heart:
Link to comment
Počešete se kad svrbi il umom savlađujete svrab?
a. Pocesem se. Manje zamara. A treba i odrzavati ravnotezu tela i duha.q. Gradovi u magli ili zamkovi u pesku?
Link to comment

touch choice.. gorile imaju sexy telo, orangutani sexy pogled /gibon frizuru, a bonobo jos pikantnije-razdeljakbiram, telo!smoki ili gricko?bonus: mislite li da su dodatni ukusi prvog potpuni promasaj?

Link to comment

sve su :wub:el svima bilo jasno da je majkl gej od kad su ga videli da vrcka gu-zom u sorcicu onom belom, zar ne?alternativno:najlepsa SP pjesmica?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...