Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

drugo, branimir nesic iz dveri je bio samo jedan od mnogo likova koji se mogu smatrati zasluznim za zapocinjanje protesta. znam to buduci da coveka znam licno, a upoznao sam ga, zamisli, za vreme protesta. onog protesta koji si ti zajedno sa ruskomsnajkom kritikovao jer je pasulj sa kobasicom u studentskoj menzi bio 3 dinara. i koji su tvoji govnari iz dss-a iskulirali, da bi se danas, 12 godina kasnije hvalili kako su bili u prvim redovima, ne znajuci da ih je lako provaliti jer lupe cim zinu da nesto o tome zauste. bas kao i ti.
Opet mala ispravka.Jedna od devojaka sa defektologije (Danijele Milicevic), ne preterano pismenih, koje su tu bile jer je in, je kasnije zavrsila u Glavnom odboru DSS. I sadasnja poslanica DSS Milica ex-Gavrilovic se tu muvala.
Link to comment
Opet mala ispravka.Jedna od devojaka sa defektologije (Danijele Milicevic), ne preterano pismenih, koje su tu bile jer je in, je kasnije zavrsila u Glavnom odboru DSS. I sadasnja poslanica DSS Milica ex-Gavrilovic se tu muvala.
to je tacno. secam se i danijele i milice ali one tad nisu bile dss, ako se dobro secam, a sve i da jesu, dss kao stranka nije bio u protestu. tako da nemas sta da me ispravljas :)No7: http://en.wikipedia.org/wiki/Psychological_projection
Link to comment

Neki postovi su prebačeni na Fight club. Topic zahteva još čišćenja, al sada nemam vremena pa ću to odraditi kasnije. Do tada vas molim da se držite teme i izbegavate lične prozivke. Hvala.

Link to comment

Once again for a renegade master.....:Evropske vrednostiU Jajincima je krajem prošle nedelje održana komemoracija u znak sećanja na 80.000 ljudi koji su ubijeni tokom nacističke okupacije. Bila je to turobna prilika, ali se uklopila u generalno prošlonedeljno raspoloženje Beograđana, koji su u velikom broju izrazili svoje protivljenje zbog tragične smrti Brisa Tatona i tako odbacili ekstremizam i ksenofobiju. Nacistički logori smrti su ekstremni primer kuda vas netolerancija može odvesti. Kaže se da je sve što je potrebno da zlo trijumfuje jeste da dobri ljudi ne preduzmu ništa. Zbog toga je bilo veoma bitno da hiljade ljudi javno odbace ekstremizam. To me je nateralo da se zapitam da li je sada Beograd spreman da ponovo razmotri pitanje Povorke ponosa o kome sam pisao ranije. Kada bi neki od lidera i neki od ovih nekoliko hiljada građana, koji su izašli na ulice da izraze nezadovoljstvo zbog smrti Brisa Tatona, bili spremni da prošetaju u Povorci ponosa, recimo za nekoliko nedelja, pokazali bi svetu da ekstremisti ne govore u ime Beograda i Srbije. Ako bi pet hiljada građana pošlo u šetnju zajedno sa učesnicima povorke ne bi bilo potrebe da je obezbeđuje pet hiljada policajaca. Najbolja zaštita za ljude koji se razlikuju, po rasi, veroispovesti, seksualnoj orjentaciji, ili već nekom drugom osnovu, nije policijski kordon, već spremnost ostalih građana da ih podrže bez obzira na razlike i da tako pokažu da smo svi građani, koji imaju jednako pravo na poštovanje, dostojanstvo i slobodu. Ova pitanja čine osnovu „evropskih vrednosti", što nas vraća na temu EU integracija. Nakon prošlonedeljnih događaja, da li je Beograd spreman za to? Stephen Wordsworth

Link to comment

hm. kada? inace, covek je u jednoj recenici napisao ono sto smo mi drvili danima i danima bez neke spremnosti da podrzimo osim na recima

Najbolja zaštita za ljude koji se razlikuju, po rasi, veroispovesti, seksualnoj orjentaciji, ili već nekom drugom osnovu, nije policijski kordon, već spremnost ostalih građana da ih podrže bez obzira na razlike i da tako pokažu da smo svi građani, koji imaju jednako pravo na poštovanje, dostojanstvo i slobodu.
Edited by Pontijak
Link to comment

kada? pa kada bude trebalo, pisali smo o tome. kada bude trebalo da se posalje takva slika u svet, ako ne bude moglo nekim normalnijim povodom.inace, lepo je videti da ambasador velike britanije redovno proverava svoj mail.

Link to comment
kada? pa kada bude trebalo, pisali smo o tome. kada bude trebalo da se posalje takva slika u svet, ako ne bude moglo nekim normalnijim povodom.
ne dao bob da opet budu ovakvi povodi za slanjem slike u svet. a kako primecujem, vrhovnistvo je vec zaboravilo i sliku i svet (osim rusije) do daljnjeg
Link to comment

al moram da vam kazem da mi je muka od nase propagande i vlade koja konstantno pravi narod budalama....sada su im navijaci krivi za nesrecan zivot....huligane poistovecuju sa njima....zna se da drzava sve konce vuce iz senke, zna se da su glavni organizatori nereda svuda, zna se da su krimosi u dosluhu sa pandurima i politicarima i da rade za njih!!! .... (jebem ti fucking sirene sto mi nonstop ispod prozora sviraju :fur: :fur: :fur: ) sve probisvet do probisveta....i sta sad od pola nacije koja voli fudbal nece smeti njih trojica da se skupe na tribini, jer ce da predstavljaju navijacku grupu ..na kraju ce ispasti teroristi... mi smo totalni idioti! nista nije konkretno reseno od kako je pao milosevic.....samo se zamazuje...

Link to comment
al moram da vam kazem da mi je muka od nase propagande i vlade koja konstantno pravi narod budalama....sada su im navijaci krivi za nesrecan zivot....huligane poistovecuju sa njima....zna se da drzava sve konce vuce iz senke, zna se da su glavni organizatori nereda svuda, zna se da su krimosi u dosluhu sa pandurima i politicarima i da rade za njih!!! .... (jebem ti fucking sirene sto mi nonstop ispod prozora sviraju :fur: :fur: :fur: ) sve probisvet do probisveta....i sta sad od pola nacije koja voli fudbal nece smeti njih trojica da se skupe na tribini, jer ce da predstavljaju navijacku grupu ..na kraju ce ispasti teroristi... mi smo totalni idioti! nista nije konkretno reseno od kako je pao milosevic.....samo se zamazuje...
potpis
Link to comment
al moram da vam kazem da mi je muka od nase propagande i vlade koja konstantno pravi narod budalama....sada su im navijaci krivi za nesrecan zivot....huligane poistovecuju sa njima....zna se da drzava sve konce vuce iz senke, zna se da su glavni organizatori nereda svuda, zna se da su krimosi u dosluhu sa pandurima i politicarima i da rade za njih!!! .... (jebem ti fucking sirene sto mi nonstop ispod prozora sviraju :fur: :fur: :fur: ) sve probisvet do probisveta....i sta sad od pola nacije koja voli fudbal nece smeti njih trojica da se skupe na tribini, jer ce da predstavljaju navijacku grupu ..na kraju ce ispasti teroristi... mi smo totalni idioti! nista nije konkretno reseno od kako je pao milosevic.....samo se zamazuje...
I veliš, sad neću moći da gledam fudbal, a? E, jebi ga, ovaj naš domaći i nije nešto vredan gledanja, al ipak bedak... Šteta...:( A tako smo lepo do sad išli, skupi se društvance, nas troje, četvoro, pa kupimo semenke, sednemo na zapad i gledamo fuzbal, malo se ispričamo... Eto, i to nam DOSmanlije ukinuše... Poslednju sreću u mom životu, oduzeše mi... :(Propast, propast...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...