Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Auuuuuuu, prijateljeeee...Fedja Hitler i Skabo Gebels. Ti se sigurno primio na Pete Parkice i njihovu ljubav za nezbrinutu (samo srpsku) decu? Na njihov zvalavi populizam kakvog bi se i rani Musolini postideo. Pa jos kad dodaju onaj narodni momenat (u srbiji je najteze biti srbin jer se politicari samo svadjaju dok sirotinja gladuje)... Ih! Ali, u tome i jeste magija DS stvarnosti, nacista je prihvatljiv. Sve moze!

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Uzgred, bio si skoro na Kosovu sa Bg, Kg, Ni, itd tablicama.? Pritom ne mislim na srpski deo Mitrovice, naravno.

bili u Pristini. parkirali kod gimnazije IL Ribar (bivse), vise prema tehnickoj skoli, jeli cevape u Seherzadi. 2 auta, bege table, puni srba. Glasnih. Posle otisli na Brezovicu, bas se lepo proveli. Ima slike na FB.nego, bas je tesko naci parking mesto u Pr ovih dana...ide u spojler jer nije tema

Link to comment
Auuuuuuu, prijateljeeee...Fedja Hitler i Skabo Gebels. Ti se sigurno primio na Pete Parkice i njihovu ljubav za nezbrinutu (samo srpsku) decu? Na njihov zvalavi populizam kakvog bi se i rani Musolini postideo. Pa jos kad dodaju onaj narodni momenat (u srbiji je najteze biti srbin jer se politicari samo svadjaju dok sirotinja gladuje)... Ih! Ali, u tome i jeste magija DS stvarnosti, nacista je prihvatljiv. Sve moze!
Hitler i Gebels!?Kakvo sjajno poredjenje. Ti, prijatelju, zaista ne znas mnogo o tim ljudima, o poznanstvu istih da ne pricamo.Sto se DS-a tice, tesko da su clanovi a i glasaci spomenute partije.
Link to comment

"1389" traži zaštitu Rusije 2. oktobar 2009. | 15:10 | Izvor: B92 Beograd -- Predstavnici pokreta “1389”, čiju je zabranu tražilo Republičko Tužilaštvo, traže zaštitu od Ruske ambasade. Nekoliko članova tog pokreta okupilo se ispred ambasade Rusije, a zatim ih je, prema njihovoj tvrdnji, primio ataše za štampu. Oni su ambasadoru Aleksandru Konuzinu poklonili majicu sa likom premijera Rusije Vladimira Putina. Razlog odlaska u rusku ambasadu je, prema rečima člana pokreta “1389”, Srđana Krunića, to što je policija pri pretresu stanova vođa Pokreta, pored pištolja i pancira, kako tvrde, zaplenila i majice sa Putinovim likom. Krunić je rekao da su od ambasadora Konuzina zatražili da reaguje protiv, kako je naveo, provokacija i iskušenja, koji ugrožavaju rusko-srpske odnose. Ruska ambasada se nije oglasila ovim povodom. Poserem im se na Putina jebo ih on...

Link to comment
pa ne gresis nista, o tome pisemo ovde - da nije tacno da se ovo desava svuda kao sto se relativizuje celom ovom propagandom paradom i da nije tacno da smo mi normalno drustvo koje svoju normalnost pokazujem ovim masovnim saosecanjem i izjavama saucesca. ubistvo ovog coveka nije izolovani incident ni cin ludjaka, ovakva masinerija upregnuta u pranje mrlja ti dovoljno pokazuje da je i vlasti jasno da su predigra i koreni dogadjaja jako duboki. pa i BBT je nesto juce smandrljao na tu temu, po obicaju nesvestan utovara na sopstveni racun za necinjenje za DS vakta na vlasti.
ma jasno je meni to, nego se ovde kako malo javi neko koji tvrdi da je sve bez potrebe preuvelicano i da toga ima svuda, pa me zanimala njihova argumentacija, a ja nisam iskljuciva osoba, pa rekoh ako me ubede...
taj deo sa slikom i nije bio replika na tvoj post. mene je samo interesovalo da li si (bez obzira na to sto ne zivis ovde) bio ili ne fizicki prisutan u bgd ovih nedelja. hvala sto si pojasnio da nisi. edit: ono sto ti zelis da ti se pojasni smatram nevaznim. odnosno - uopste me ne zanima da li je premlacivanje namrtvo turiste (ili ma kog neduznog coveka) koji je dosao na sportski mec u sred bela dana u sred centra grada ucestala pojava u svetu/evropi/galaksiji. to nije nesto sa cim zelim da zivim i to nije nesto sto je normalno. sustina je u tome!
moj prvi post o ovome je bio replika na jedan takav post (par strana unazad) od nekog ko je to tvrdio, pa je moj poziv za argumentacijom pre svega bio upucen toj osobi i ostalim koji imaju takav stav. normalno da je nevazno, tebi i meni, ali ja htedoh da cujem onoga kome je vazno, a ima i njih nije da nema, ovde vrlo malo, ali u srbiji, pretpostavljam, mnogo vise.
Link to comment
"1389" traži zaštitu Rusije 2. oktobar 2009. | 15:10 | Izvor: B92 Beograd -- Predstavnici pokreta “1389”, čiju je zabranu tražilo Republičko Tužilaštvo, traže zaštitu od Ruske ambasade. Nekoliko članova tog pokreta okupilo se ispred ambasade Rusije, a zatim ih je, prema njihovoj tvrdnji, primio ataše za štampu. Oni su ambasadoru Aleksandru Konuzinu poklonili majicu sa likom premijera Rusije Vladimira Putina. Razlog odlaska u rusku ambasadu je, prema rečima člana pokreta “1389”, Srđana Krunića, to što je policija pri pretresu stanova vođa Pokreta, pored pištolja i pancira, kako tvrde, zaplenila i majice sa Putinovim likom. Krunić je rekao da su od ambasadora Konuzina zatražili da reaguje protiv, kako je naveo, provokacija i iskušenja, koji ugrožavaju rusko-srpske odnose. Ruska ambasada se nije oglasila ovim povodom. Poserem im se na Putina jebo ih on...
Pu, mamu im, domaci izdajnici!Videcete, doci ce dan kada cemo mi sa krajnje, najekstemnije levice pisati nocu parole... OVO JE SRBIJA! ZIVELA SRBIJA!
Link to comment
policija zna sve o njemu, a oni i ne kriju cime se bave. vidi od 6:33
Gde su im ribe na onim večerima poezije?....deluju mi 'nako nekako gejasto. Kimi je kjut.Elem,naravno da svi sve znaju...ali sa iskreno nadam da je sada pritisak javnosti (šta god to bilo) toliko jak da prosto ne vidim način da se predje preko ovoga i da ta bagra sme da se oseća bezbrižno u ovoj zemlji.Ah da,......mi živimo u Srbiji....ništa onda, forget it.......i tako...
Link to comment
Pu, mamu im, domaci izdajnici!Videcete, doci ce dan kada cemo mi sa krajnje, najekstemnije levice pisati nocu parole... OVO JE SRBIJA! ZIVELA SRBIJA!
i strani placenici! angry.gif
Russia? No, thanks!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...