Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Nesto se ne secam da se bunio kada su stanglama vijali Rome kod Belvila.
ne pratim pomno lik i delo cj, ali umem da ga prepoznam kada stoji/hoda pored mene. dakle, on jeste bio u povorci, barem na potezu cose pored n muzeja, pa preko trga ka ruskom caru. posle nemam pojma.
Link to comment
Kako lako do nacionalne patkometrije. I mi jos kao treba ovim "huliganima" da nesto zameramo.
ej al to je ova napredna liberalna patkometrija!ko gde u regionu je dao veća prava lgbt populaciji, čiji sudovi bolje ratne zločine procesuiraju i veće kazne izriču, gde romi najbolje žive itdsvi smo mi pomalo patriote! Edited by dillinger
Link to comment
ne pratim pomno lik i delo cj, ali umem da ga prepoznam kada stoji/hoda pored mene. dakle, on jeste bio u povorci, barem na potezu cose pored n muzeja, pa preko trga ka ruskom caru. posle nemam pojma.
Ne, naravno da je bio, sada se salje slika u svet, a i nece se zameriti koalicionom partneru.
Link to comment
Ne, naravno da je bio, sada se salje slika u svet™, a i nece se zameriti koalicionom partneru.
ne znam zasto, ali asociras me na mog profesora filozofije iz srednje skole.i na ono sto je cesto govorio: prestanite vec jednom da se cudite sto lopovi kradu a policija bije.
Link to comment
da li je bio i cedomir jovanovic, ucinilo mi se da sam ga video na tv-u?
nemam pojma (vidim sad da jeste), on mi nije bitan. bitan mi je đilas od kada sam video sliku sa kobazom. raz'meš? ta slika mi je dovoljna da se pokrije ušima.
Link to comment

Jbte, ja više ne mogu da ispratim ko šta organizuje i zbog čega.Juče su paljene sveće Tatonu. To ok.Ovaj današnji skup su organizovali mladi lideri i on je povezan sa čime- i Tatonom i nasiljem? Sutrašnji skup organizuju NVO, a protiv nasilja?Čemu 2 skupa na istu temu? Ne zezam, najozbiljnije pitam.Neverovatno kako je brutalno ubistvo razvodnjeno u roku od 2 dana. Četresosam sati lešinarenje.

Link to comment

eh, pa jel se ti zapitas ponekad kako je mukotrpan i tezak posao slanje slike u svet. koliko tu treba truda, odricanja, setnji, skupova, sveca i cveca?pa i neki vatromet je veceras picio, niko da primeti kakav se napor ulozio?!

Link to comment

@JoshuaTo ti druže moj niki živ ne zna. Posebno što su sva tri događaja malte ne iste strukture inicirale i organizovale.Ja skroz podržavam držanje tenzije oko ovog događaja, al ovo se pretvara u parodiju.Sa sve Slikom u svet.Poslednjih dana kao da živim u skeču Monti Pajtona...

Link to comment
eh, pa jel se ti zapitas ponekad kako je mukotrpan i tezak posao slanje slike u svet. koliko tu treba truda, odricanja, setnji, skupova, sveca i cveca?pa i neki vatromet je veceras picio, niko da primeti kakav se napor ulozio?!
Ma verujem ja da je posao težak, al brate mili, ovo ne da je slika u svet , nego puzzle šalju. ;) A za vatromet pojma nemam- nisam u BG-u. Šta se slavilo, od tolikih uspeha?Kasno videh ovo
Posebno što su sva tri događaja malte ne iste strukture inicirale i organizovale.Ja skroz podržavam držanje tenzije oko ovog događaja, al ovo se pretvara u parodiju.Sa sve Slikom u svet.™Poslednjih dana kao da živim u skeču Monti Pajtona...
Sa oba bolda se i ja slažem. Već sam počela da mislim da je samo do mene što više niš ne kapiram. Edited by Joshua
Link to comment

Pre nekoliko dana napisah nesto ovde samo na francuskom:

A vous tous qui faitent de ca une occasion de marquer des points pour ou contre un parti politique ou mouvement: allez vous faire foutre.
Pa rekoh, mozda da prevedem:
Svima vama koji budete ovo koristili za poentiranje i promociju protiv ili za bilo koju politicku ideju ili stranku: jebite se (lit. prevod "isprskajte se spermom").
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...