Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Zašto vlast do sada nije objavila slike napadača na Tatona? Evo trazim, ali ništa. Kad neko obije banku, prvo im vidimo njuške, kad neko napadne policajca, opet idu lica u etar. Pa, na kraju krajeva, svi mi jako dobro znamo kako izgleda 1 Uroš Mišič. A koliko se sećam, dvojca navijača Partizana su u bekstvu. dajte njihove slike, neko će ih prepoznati i prijaviti...Imena 1. СТЕФАН ВЕЛИЧКОВИЋ (1988) из Београда,2. МИЛАН ТАРЛАЋ звани „Таки“ (1991) из Београда,3. ДРАГАН ТОМАСОВИЋ (1989) из Београда,4. БОЈАН МАТИЈЕВИЋ (1990) из Батајнице,5. ЈОВАН КАРБИЋ (1991) из Београда,6. БРАНИМИР ЧЕТНИК (1987) из Нове Пазове,7. ВЛАДАН СУВАЈАЦ (1988) из Нове Пазове,8. МИЛАН ВУЈОВИЋ (1990) из Панчева,9. ВЛАДИМИР БОШКОВИЋ (1991) из Сремчице,10. ИВАН ГРКОВИЋ (1982) из СремчицеDajte slike!

Edited by ZerrorR
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

a mozda je Milosh samo mislio da je danas dan za izrazavanje zalenja zbog Tatonove tragicne smrti a da je sutra dan za ono sto vi pisete, i ne samo sutra vec danima i danima, sve dok drzava ne pocne da radi ono sto treba, a mislim da se svi slazemo sta treba da radiZerrorR, pravo pitanje!

Edited by Pontijak
Link to comment
A koliko se sećam, dvojca navijača Partizana su u bekstvu. dajte njihove slike, neko će ih prepoznati i prijaviti...
vidiš ovo je vrlo zanimljivo, policija je obično vrlo ažurna u objavljivanju slika raznih prekršilaca zakona, i za mnogo manje stvari nego što je ova. Edited by Gonzo
Link to comment
Saopstenja Ministarstva unutrasnjih poslova Srbije u proteklih mesec dana.
01. 10. 2009. Велика заплена хероина у Нишу29. 09. 2009. Ухапшен због насилничког понашања на утакмици26. 09. 2009. Посета породици трагично настрадалог полицајца24. 09. 2009. Ухапшен у Холандији24. 09. 2009. Ухапшен у Холандији23. 09. 2009. Осумњичени за пет убиства у покушају лишен слободе у Сарајеву23. 09. 2009. Пронађено сакривено оружје и муниција22. 09. 2009. Ухапшена у Прагу по потерници Интерпола22. 09. 2009. На аеродрому пронађена муниција22. 09. 2009. Кривична пријава против бившег градоначелника Крушевца22. 09. 2009. Ухапшен директор16. 09. 2009. Пуцњава у Бродарској15. 09. 2009. МУП на светским друштвеним интернет мрежама12. 09. 2009. Заједничко саопштење МУП-а и Министарства финансија11. 09. 2009. Лишен слободе Касам Касами 11. 09. 2009. Ухапшено осам припадника криминалне групе09. 09. 2009. Лишен слободе Давор Зарач 07. 09. 2009. Лишен слободе Борислав Тасовац05. 09. 2009. Осумњичени радници предузећа „Први партизан“04. 09. 2009. Несрећа у фабрици "Први партизан" у Ужицу 03. 09. 2009. Лишен слободе Еди Скоберне због постојања основане сумње да је извршио кривично дело тешка крађа03. 09. 2009. Међународно првенство у практичном стрељаштву IV OPEN DELTA CUP BELGRADE 200902. 09. 2009. Сарадња са Луксембургом02. 09. 2009. Ухапшен хирург02. 09. 2009. ДОПУНА САОПШТЕЊА бр. 426 од 1. септембра 2009. године 01. 09. 2009. Хапшење организоване криминалне групе
Ne spominju Tatona?! :huh:
Link to comment

Morbidno mi sve ovo nekako. Tačno kad se neko ovakvo sranje dogodi (ubiju Đinđića) ja već vidim kako se svi utrkuju da "pošalju pravu sliku Srbije" (ovo! ovo je Srbija! ...a to što su ovog dečka prebili... ma, to neki čobani budale) i ko da se naslađuju, beš mi sve... Onako, uz neki patrijocki titraj i jecaj duše slovenske, ko biva "što mi umemo da oplačemo - to ne ume niko!". Ne sporim prirodnu potrebu ljudi da iskažu i žaljenje i protest zbog takvih događaja, al' nekako imam utisak ko da je bitnije to što je nekom odata počast (opet, ne dovodim u pitanje ni potrebu za tim), nego to što se ubistva, premlaćivanja i siledžijstvo u narazličitijim oblicima dešavaju kontinuirano. "Baš lepa sahrana bila, kako dolikuje...". Divno, isplakali smo se, sve u redu, idemo dalje, stanje redovno... do sledeće sa'rane.

Link to comment

Da, Slika u svet mora da dobije oznaku...Bio sam na današnjem protestu, bilo dosta ljudi, malo govorancije - dvoje mladolidera pročitali nekakav manifest...Elem, jedan konceptualni umetnik je u znak protesta isekao sebi vene u publici. Odmah se oko njega okupilo brdo novinara i - nikog drugog. Tip stoji, daje izjavu za medije i krvari po pločniku.Kad su se novinari malo razišli prilazi mu jedan mladolider rečima - "Pa zašto ste to uradili?! Pa zar takva slika da ode u svet?!"Krenem malo da se sklonim od prizora, čujem tipa u masi - "Ovo je baš ružna slika, ne treba da nas tako vidi svet"!Sve su to samo posledice.Kao što pas vremenom počne da liči na gazdu, tako i narod vremenom počne da liči na vlast.Srbija, prva država izgrađena na principima marketiga...

Link to comment
Danas sam čula morbidnu pošalicu: "Sledeći je B'ris Tadon". :mellow:
Ovo nisam rekao prekjuce kad je ovaj topik bio 2 sata star, jer sam bio u bedaku oko svega i nije mi bilo do posalica i zajebancije, a i zbog respekta prema pokojniku kome je topik posvecen, ali kad sam prvi put video ovaj topik na listi pod "Parapsihopatologija™ > Društvo > Društvo > " i onako ga na brzinu procitao izgledalo je kao da pise "Umro Boris Tadic", pa sam tek iz drugog citanja procitao kako treba :ph34r:
Link to comment
a mozda je Milosh samo mislio da je danas dan za izrazavanje zalenja zbog Tatonove tragicne smrti a da je sutra dan za ono sto vi pisete, i ne samo sutra vec danima i danima, sve dok drzava ne pocne da radi ono sto treba, a mislim da se svi slazemo sta treba da radiZerrorR, pravo pitanje!
do qrca što danas žale. maločas se popeh frncuskom od bajlonijeve pijace pa preko terazija kući. dole, kod pijace sam čuo i video odsjaj vatrometa. na trgu, klinke đuskaju uz manu čao, između bine i spomenika stoji čovek oborene glave i skrštenih ruku. ako je ovo dan za žaljenje ja sam.... som... ili avatar.PS: OK je što partizan igra u belim dresovima sa crnim florom. i videh da su đilas i šuki bili u povorci. dobro je što sam odustao. fekalije.
Link to comment
do qrca što danas žale. maločas se popeh frncuskom od bajlonijeve pijace pa preko terazija kući. dole, kod pijace sam čuo i video odsjaj vatrometa. na trgu, klinke đuskaju uz manu čao, između bine i spomenika stoji čovek oborene glave i skrštenih ruku. ako je ovo dan za žaljenje ja sam.... som... ili avatar.PS: OK je što partizan igra u belim dresovima sa crnim florom. i videh da su đilas i šuki bili u povorci. dobro je što sam odustao. fekalije.
da li je bio i cedomir jovanovic, ucinilo mi se da sam ga video na tv-u?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...