Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Ravnoteza ukosmosu ipak uspostavljena.Ipak odobren skup NVO "Odgovor građana na nasilje"Autor: Beta | 01.10.2009. - 13:56 Više nevladinih organizacija koje su za petak najavile skup u Pionirskom parku u Beogradu pod sloganom "Odgovor građana na nasilje", ipak su dobile odobrenje za održavanje tog skup, saopšteno je na konferenciji za novinare. "Posle jučerašnjeg usmenog obaveštenja u SUP-u Stari grad da se skup ne odobrava, danas nam se javio ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić koji je dao odobrenje za održavanje tog skupa", rekla je na konfereniji za novinare direktorka Inicijative mladih za ljudska prava Maja Stojanović. Prema njenim rečima, Dačić im je saopštio da se ne može protiviti održavanju skupova protiv nasilja. Skup nevladinih organizacija je zakazan povodom Međunarodnog dana nenasilja, 2. oktobra, koji su ustanovile Ujedinjene nacije. Organizatori navode da je skup u Beogradu "protiv nekažnjavanja nasilja". http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slik...tvo/borka-v.jpgGledam ovu sliku... I ovde ima mladih lidera...

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Forum je presao put od toga da se sece ruka ko ne glasa za Tadica u drugom do toga da se nadamo propasti skupa u cijoj organizaciji ucestvuje DS. :lol:
Pa na sledećim izborima će biti isto. Prošli put sam došao dotle da lažem ljude da ću glasati za Tadića, toliko su mi se popeli na kurac sa svojim manjim zlom.
Link to comment

On je pozvao i crkvu, kao jednu od institucija koja treba da "raspravlja" o smanjenju nasilja, te neprekinute niti. I onda se setim Amfilohija i "drvo sto ne radja u vatru se baca".Braco pederi, napujdacu Amfilohija na vas budete li glasali za DS sa ovim "sportistom" na celu.

Link to comment
Forum je presao put od toga da se sece ruka ko ne glasa za Tadica u drugom do toga da se nadamo propasti skupa u cijoj organizaciji ucestvuje DS. :lol:
pa ti si prvi razbio taj zacarani krug neprestanim pljuvanjem mila i modernog isusa.
Link to comment

Jucerasnje paljenje sveca i odavanje poste na Trgu je poruka koju ni 10 skupova protiv nasilja ne mogu da zamene. Bojim se da taj skup ne preraste u politicki miting, jer bi to bilo sve samo ne skup protiv nasilja.

Edited by Milosh76
Link to comment

ne kapiras. drvo sto ne radja - to je amfilohije mislio na sebe i slicne. ;)

On je pozvao i crkvu, kao jednu od institucija koja treba da "raspravlja" o smanjenju nasilja, te neprekinute niti. I onda se setim Amfilohija i "drvo sto ne radja u vatru se baca".
Link to comment
Jucerasnje paljenje sveca i odavanje poste na Trgu je poruka koju ni 10 skupova protiv nasilja ne mogu da zamene.
pa da. nekako bi normalnije bilo da je danas drzava dala neki jasan znak da njene institucije rade. da tuzilastvo radi punom parom na pisanju optuznice i da je vec optuznica napisana i predata sudu, da je mup zavrsio istrazni postupak prema uhapsenim huliganima i kompletirao dokazni materijal, da se sud oglasio najavom prekorednog stavljanja procesa na dnevni red, da se vrhovni sud oglasio sa najavom da ce u sto kracem roku resiti zahtev za zabranu organizacija 1389, obraza i sl. ovako postoji sumnja da ce politicari to iskoristiti za svoj cuveni ljigavi marketing kada ce se zaboraviti i zrtve nasilja i opasnost od nasilnika i svi mi kao obicni gradjani koji smo realno ugrozeni ovom klimom nasilja...
Link to comment
Jucerasnje paljenje sveca i odavanje poste na Trgu je poruka koju ni 10 skupova protiv nasilja ne mogu da zamene. Bojim se da taj skup ne preraste u politicki miting, jer bi to bilo sve samo ne skup protiv nasilja.
ova šetnja danas zaista može da preraste u politički miting pun fraza. doduše, sinoć, round midnight, obišao sam cveće i sveće i video suzu sa trakom na kojoj je ispisano ministarstvo za dijasporu. <_<
Link to comment
Mislim da na mitingu nece biti ni obelezija stranaka ni govorancija.
Zar nisu planirane javne licnosti da pricaju? Neko pomene otkazanu gej paradu ili se pojavi zastava, ona sarena, ili neko pomene losu reakciju policije, sporo sudstvo... i eto i politickog mitinga. To Bris Taton nije zasluzio, kao pomenZasluzio je da se pamti i da dobije neko obelezje, da li spomenik ili spomen plocu ili cak ulicu, ali ne politicke govorancije...
Link to comment
Zar nisu planirane javne licnosti da pricaju? Neko pomene otkazanu gej paradu ili se pojavi zastava, ona sarena, ili neko pomene losu reakciju policije, sporo sudstvo... i eto i politickog mitinga. To Bris Taton nije zasluzio, kao pomenZasluzio je da se pamti i da dobije neko obelezje, da li spomenik ili spomen plocu ili cak ulicu, ali ne politicke govorancije...
Ne, govornici su najavljeni za onaj skup sutra. Ovde koliko ja znam nece biti govornika.Ne znam da li ce biti gay obelezija ali stranackih nece.A Brice zasluzuje da ovo sve ne bude "slanje dobre slike u svet" nego da kad je vec poginuo to bude pocetak kraja ludilu, a njegova pogibija je deo istog onog ludila zbog kog se nije odrzala gay parada. Jebo spomen plocu. Edited by Eraserhead
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...