Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

eto, dokusurice nam sliku koju saljemo u svet mali kengur. pa kako tek sad da se operemo?
Nepoznati lopovi pokušali su u sredu da ukradu dva kengura iz Zoološkog vrta u Beogradu. Tokom pljačke, ubijena je ženka kengura u samom vrtu, dok je mužjak ubrzo nakon pljačke, na zaprepašćenje prolaznika, viđen kako luta Cetinjskom ulicom. Nažalost, i on je u toj ulici nastradao kad je na njega naletelo vozilo, prenosi Press.http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=148363Neka skakucu i po ovim idiotima u zatvoru par godina.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

jes da pravi kdp serije, al ume da kaže šta treba

On kaže da činjenica da se u Srbiji u tri dana organizuju tri protesta sa istom tematikom mnogo više govori o tome da su u poslednjih mesec dana - tri skupa zabranjena."Jedan je, naravno, ‘Prajd’, drugi je skup desničara i treći je sada građanski skup, a sva tri skupa su, na određeni način, zamenjena onim što je socijalno poželjno – dočekivanje sportista, niski preleti borbenih aviona iznad centra grada prilikom proslave novih klasa Vojne akademije na istom mestu na kome građani ne smeju da se skupe i ovaj sramni partijski skup, koji, da stvar bude još strašnija, organizuju Liberalno-demokratska partija i Demokratska stranka", rekao je Stojanović.
Link to comment
Nepoznati lopovi pokušali su u sredu da ukradu dva kengura iz Zoološkog vrta u Beogradu. Tokom pljačke, ubijena je ženka kengura u samom vrtu, dok je mužjak ubrzo nakon pljačke, na zaprepašćenje prolaznika, viđen kako luta Cetinjskom ulicom. Nažalost, i on je u toj ulici nastradao kad je na njega naletelo vozilo, prenosi Press.http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=148363Neka skakucu i po ovim idiotima u zatvoru par godina.
Mozda sam nenormalan, ali ovo me je vise potreslo od vesti o Tatonovoj smrti.Ne znam sta bih dao da me ostave nasamo sa nekim od ta dva degenerika na jedno 15 minuta.
Link to comment
Ne znam sta bih dao da me ostave nasamo sa nekim od ta dva degenerika na jedno 15 minuta.
Ja bih samo nasamo sa Vukom Bojovicem. Da udarimo odmah na koren problema.Ko ode na DS skup nenasilja zasluzuje svako nasilje koje ga u zivotu zadesi.
Link to comment
ceda bi mogao i da naredi ovim svojima iz omladine da se povuku iz organizacije "kosovo je srbija"... pardon, mitinga politickih partija protiv nasilja.
Zasto?Vidis kako lepo potpisuju zajednicka saopstenja sa Djilasom.Sa koliko se nula pise rec miting?
Link to comment

@ IkarBravo!Ovo je bas Stop Nasilju a i Kosovo Je Srbija miting. Ja licno ne bih nikada isao na takve ML skupove ali bih voleo da ovo danas pukne a sutra na onom drugom da bude ljudi.

Link to comment

da li neko može dami objasni. negde oko podne prošao sam trgom i vidim podignutu binu. zadnja strana zakriva i sprečava prolaz do cveća i sveća. dolazim iz vasine, pomislim nije valjda da planiraju govore, političku promociju.......spreda, vidim uz ivice dve trake, ispisano 40 godina radosti evrope.da li su normalni, tu na trgu dupetom okrenuti izrazima tuge zbog ubistva tatona, neka dečurlija će da peva i cupka. nije li to moglo da bude odloženo ili, premešteno na ušće ili onaj skejt park. stoka.EDIT: odustajem od ovog danas. previše je ljigavo. vidimo se u parku, sutra.

Edited by djordje geprat
Link to comment
@ IkarBravo!Ovo je bas Stop Nasilju a i Kosovo Je Srbija miting. Ja licno ne bih nikada isao na takve ML skupove ali bih voleo da ovo danas pukne a sutra na onom drugom da bude ljudi.
plasim se da ne bude obrnuto.
Link to comment

U prilog onom što je Luba pisala...

1. oktobar 2009. | 13:01 | Izvor: BetaBeograd -- Ustavni sud Srbije formirao je na današnjoj sednici predmete po predlogu republičkog tužioca za zabranu desničarskih organizacija “1389” i “Obraz”.Portparol suda Dejan Milić u izjavi novinarima nije mogao da precizira kada će Ustavni sud razmatrati te predloge jer je o tome, kako je kazao, rano govoriti s obzirom da su predlozi tek primljeni. Ustavni sud, najavio je portparol, na sednici 8. oktobra razmatraće predmete za ocenu ustavnosti i zakonitosti izmena i dopuna Zakona o informisanju.
Tužilac podnosi zahtev za zabranu1. oktobar 2009. | 00:53 -> 12:47 | Izvor: B92, BetaBeograd -- Republički tužilac podneće zahtev za zabranu organizovanog okupljanja, odlaska i prisustva na utakmicama navijačima "Partizana", "Crvene zvezde" i "Rada".
Link to comment
Forum je presao put od toga da se sece ruka ko ne glasa za Tadica u drugom do toga da se nadamo propasti skupa u cijoj organizaciji ucestvuje DS. :lol:
Nisam se ni pokusavao penjati na vas nivo nego sam mudro cekao da se vi srozate na moj! Hihihihi!
Link to comment
Nisam se ni pokusavao penjati na vas nivo nego sam mudro cekao da se vi srozate na moj! Hihihihi!
Ja nit sam bio za obavezno glasanje za Tadica nit sam sad za propast skupa. Kontras sta ces... Mozda me primite u anarhisticki pokret. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...