Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

nego, kad smo kod SSUS, ajd vi sto ste u belom svetu, javite kakav je prijem ove nove slike? bas me nesto zanima....
Ni Francuzima to nije glavna tema, daleko od toga. Morao sam da kopam na sportskoj strani Monde-a da bih nasao vest, u kojoj kazu izmedju ostalog da je premijer Boris Tadic obecao da ce krivci biti strogo kaznjeni.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

nego sad video naslovnu stranu 24 casa. za neverovati. retardi su iskopirali grafiku pravda za urosa misica i napravili pravda za brisa tatona. kakav neukus i glupava analogija.jbte, da li je moguce da me ovakve stvari jos uvek iznenadjuju u srbijici.

Link to comment

gazza1, apsolutno se slazem - potpuno je degutantno i za svaku osodu. No, nije li to jedini jezik kojim se nasoj siroj javnosti moze docarati stanje stvari i ozbiljnost trenutka ? Rekao bih da ne.Nama bre treba show & tell sa sve slajd-projekcijama i pointing stickom da nam se objasni kako mogu da se Milos i Mirko vole, kamoli za neke kompleksnije stvari.

Link to comment
Otkazan skup na Dan nenasilja
Beograd -- Skup pod nazivom "Odgovor građana na nasilje", koji je grupa nevladinih organizacija zakazala za petak u Beogradu, neće biti održan, saznaje B92.Kako saznaje B92, skup je zabranila policija zbog nepotpune dokumentacije. Organizatori nisu želeli da govore za medije, dok ne utvrde dalju strategiju, ali su potvrdli da je skup zabranjen.
Link to comment
Niti je za ubistvo iz nehata 2 godine kazna, a takva "odbrana" koju planira trust mozgova na facebooku, nije baš moguća.Nagnječenja na mozgu, gde se vide jasni tragovi udaraca štanglom, ne mogu da nastupe od pada. Da ne govorim o činjenici da je čovek pao sa garaže u nesvesnom stanju, što je posledica udaraca. Oni su svojim radnjama, pristali na eventualne teže posledice, pa je tako koncipirana odbrana baš na nivou facebooka.Advokati će sigurno tvrditi da je umišljaj tih kretena bio usmeren na nanošenje telesnih povreda, a ne na lišenje života, no priroda krivičnog dela podrazumeva da si mogao da pretpostaviš da će nastupiti i teža posledica-smrt, radi se svakako o umišljaju, ne direktnom nego eventualnom. Svaki prosečni javni tužilac će ovde da razvali sve advokate bez problema.
celokupna medicinska dokumentacija, zajedno sa izjavama lekara, hitne pomoci itd, vrlo je profesionalno uradjena i potvrdjuje ovo sto kazes, da takve potvrde ne mogu da nastanu od pada. postoji i cetiri snimka cctv kamera koje prikazuju dolazak ove grupe, navodno se na jednoj cak vidi dosta krupno faca tipa koji je osumnjicen za organizovanje napada, a koji je u bekstvu, tu je i desetak jakih izjava svedoka (francuzi su takodje i snimljeni za slucaj da ne mogu da prisustvuju sudjenju), tako da nema sanse ni za kakvo izvlacenje.ono sto mi je najzanimljivije je sto se kao advokat za sada pojavljuje samo gdja zora, dok je goran petronijevic (tresko, jel bese i tvoj "omiljeni" advokat) odbio uz izgovor da se ne bavi ubistvima. navodno ce se sava andjelkovic ukljuciti u pricu, ali to je tek sprdacina.tuzilastvo bi veoma zelelo da ima i ovog glavnog baju (organizatora) jer je on, navodno, direktna veza sa alkatrazom, ali ce svakako biti imenovan u optuznici i sudice mu se u odsustvu.toliko od court tvja, a sto se tice medija, ma kako to surovo zvucalo, i slika i ono pre toga su price za agencije, i agencije, sve tri velike i ostale manje, to prate. koji ce klijenti preuzeti te vesti, zavisi od njihovih urednika. a za tv je to 20 sekundi priloga i to ako je slow newsday. ruzno, ali je tako.
Link to comment
navodno se na jednoj cak vidi dosta krupno faca tipa koji je osumnjicen za organizovanje napada, a koji je u bekstvu
Ministar je, navodeći da zna da nema utehe, preneo uveravanje porodici Taton da je policija u najkraćem roku pred pravosudne organe izvela sve počinioce ovog strašnog dela. Brisova smrt je nenadoknadiv gubitak kako za vas tako i za celu Srbiju, poručio je Dačić.
i tadic je iz slovenije objavio da su svi pocinioci uhapseni. dakle, da li si sigurna da se za jos jednim traga?
Link to comment
i tadic je iz slovenije objavio da su svi pocinioci uhapseni. dakle, da li si sigurna da se za jos jednim traga?
sigurna.baja je, ajde da se i ja igram pravnika, osumnjicen kao organizator, a ne kao pocinilac napada. ovaj sto ima 27 godina je predvodio napad, ali ovaj koga pominjem je idejni vodja cele price, bio je prisutan pri prilasku obilicevom vencu, a par svedoka tvrdi da je vidjen i prethodnih dana u tom kaficu kada su francuzi bili prisutni. ono u sta nisam 100 posto sigurna, ali sa nekoliko razlicitih strana stizu informacije da je on takodje bitan i za neke druge stvari, tipa reket za urosa misica, prebijanje suparnickih dilera itd, svojevrsni midlmen sa ruzom na vratu, ah kako veliko iznenadjenje.i da, posle napada je privedeno preko 50 bica, od kojih je 30 za pocetak bilo zadrzano u pritvoru, sada je, cini mi se, 15 ostalo, na osnovu onih 30 dana istraznog pritvora. ostali su odlezali sedam dana ili platili prekrsajne kazne. Edited by luba
Link to comment
nego sad video naslovnu stranu 24 casa. za neverovati. retardi su iskopirali grafiku pravda za urosa misica i napravili pravda za brisa tatona. kakav neukus i glupava analogija.jbte, da li je moguce da me ovakve stvari jos uvek iznenadjuju u srbijici.
mene ne iznenadjuju, ne znam sta si ocekivao?bris i uros su deo iste price u njihovim glavama. navijac krece na utakmicu da ubije ili pogine, to je to, zar ne. samo ako se servira takva prica bice zadovoljni.dobijaju naslovne strane pune krvi a ono sto sledi je broj mrtvih iz navijackih sukoba u evropi. tako ce se objasniti da se to desava sirom sveta.
Link to comment
Al' ovo treba u zatvor terati... Sve nešto mislim, što država ne ponudi investitorima, koji su u krizi, da gradi zatvore... Trebaće nam jako puno smeštajnih kapaciteta,AKO država odluči da bude prava država...
ili za početak - da se vrati smrtna kazna. očigledno je ukidanje iste bila neviđena glupost u zemlji koja je u ovolikoj meri kriminalizovana.
Link to comment
ili za početak - da se vrati smrtna kazna. očigledno je ukidanje iste bila neviđena glupost u zemlji koja je u ovolikoj meri kriminalizovana.
Pa da! I onda cemo imati nisku stopu homicida, kao, na primer, u USA!
Link to comment
ili za početak - da se vrati smrtna kazna. očigledno je ukidanje iste bila neviđena glupost u zemlji koja je u ovolikoj meri kriminalizovana.
Bilo bi dosta za početak da se lupaju malo više predviđene kazne i malo češće one maksimalne, a ne da bagra za ubistva, silovanja i slične stvari dobija sramotno kratke pune pansione iza rešetaka.
Link to comment
. ono u sta nisam 100 posto sigurna, ali sa nekoliko razlicitih strana stizu informacije da je on takodje bitan i za neke druge stvari, tipa reket za urosa misica, prebijanje suparnickih dilera itd, svojevrsni midlmen sa ruzom na vratu, ah kako veliko iznenadjenje.
Što će reći, pripadnik Partizanove huliganske grupe udara reket za finansiranje sudske odbrane pripadnika Zvezdine huliganske grupe.Što će dalje reći da su potpuno u pravu Zoran Dragišić i ostali koji su rekli da su ovo navijači koliko smo mi Eskimi. Ovo je čist organizovani kriminal, barem kada je prva ekipa u pitanju. Obični "vojnici" se lože na klupske boje i slične gluposti, i pod njima kreću u lov na tuđe živote ne bi li i oni jednog dana ušli u glavni tal. Nekima će uspeti, a ostalima će biti obezbeđeni vrhunski mafijaški advokati kako bi bili osuđeni za remećenje javnog reda i mira i odležali ne više od dve godine. Tako otprilike funkcioniše matrica.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...