Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Aha, pa to je zabavno onda...ali generalno to je beskorisna informacija, jer nikada nećemo saznati ko je platio odbranu. Možda je uleteo "Alkatraz" sa parama od dilovanja, možda je tata prodao grobno mesto i plac u Leštanima...

Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Aha, pa to je zabavno onda...ali generalno to je beskorisna informacija, jer nikada nećemo saznati ko je platio odbranu. Možda je uleteo "Alkatraz" sa parama od dilovanja, možda je tata prodao grobno mesto i plac u Leštanima...
Ništa tu nije zabavno... Ne moramo mi da saznamo, mogao bi tužilac da sazna, pa da malo protrese tog što plaća (ako nema ništa drugo, onda bar za utaju poreza, jer tolike pare sigurno nisu legalne)... Kad se ostane bez zaštite, logističke i materijalne, počeće i da opada agresivnost skotova...Inače, grobno mesto i plac u Leštanima bi taman pokrili to da Barović™ pročita predmet, a možda ni to...
Link to comment

Misica je u prvom stepenu branila advokatska kancelarija Tintor Trkulja, inace bliska klubu. Jugoslav Cosic je pitao Dana Tanu da li klub placa branioce navijacima a ovaj je rekao da nema pojma. Nakon toga je odbranu preuzeo Borovic.

Link to comment
Ništa tu nije zabavno... Ne moramo mi da saznamo, mogao bi tužilac da sazna, pa da malo protrese tog što plaća (ako nema ništa drugo, onda bar za utaju poreza, jer tolike pare sigurno nisu legalne)... Kad se ostane bez zaštite, logističke i materijalne, počeće i da opada agresivnost skotova...Inače, grobno mesto i plac u Leštanima bi taman pokrili to da Barović™ pročita predmet, a možda ni to...
Vrana vrani oči ne vadi. Naša su nagađanja vrednija od celog ovog državnog posla od koga neće, u krajnjem ishodu, biti baš ništa.
Link to comment
Vrana vrani oči ne vadi. Naša su nagađanja vrednija od celog ovog državnog™ posla od koga neće, u krajnjem ishodu, biti baš ništa.
Da, to je to... Ja sam na nekom od topica napisao da će se momci sa šipkama™ izvući, odmah posle premlaćivanja... I još uvek mislim tako(iako većina ljudi misli da će ovi najebati, jer je ubijeni Francuz...)...A pogotovo će se izvući ako/kad dođe do promene vlasti...Ima ovde advokata, znaju kako to sve u Srbalja izgleda, ovo će se razvlačiti dok i bog ne zaboravi da se nešto desilo, a ako sudija bude užurban, onda će se javnost™ jako lepo spinovati i na taj način vršiti pritisak, što je uostalom već počelo... Dao bob da sam ptica zlosutnica i da grešim, ali to što živim sa advokataom (advokaticom, što bi politički korektan svet rekao :)), čini me samo još ciničnijim i nesigurnijim u ovu državu... Edited by radisa
Link to comment

Uča se javlja sa Trga, kaže da je baš veliki broj ljudi prisutan i čekaju da zapale sveće, i sve na prvi pogled deluje zaista dirljivo. Nema baš nikakvih stranačkih ili bilo kakvih obeležja (to se valjda čuva za te šetnje i skupove kad krene lešinarenje) za sada deluje dostojanstveno.

Link to comment
I da, jel' nek saznao ko su branioci ovih što teraju ljude da skaču sa garaže? Jako me zanima jal' Fila, jal' Barović il' je neko treći...
Ne verujem da bi to mogao biti Barovic (Nikola, okliznuo se na Seseljevu koru od banane neke '97), vece su sanse da bude Borovic (Borivoje).
Da, to je to... Ja sam na nekom od topica napisao da će se momci sa šipkama izvući, odmah posle premlaćivanja... I još uvek mislim tako(iako većina ljudi misli da će ovi najebati, jer je ubijeni Francuz...)...A pogotovo će se izvući ako/kad dođe do promene vlasti...Ima ovde advokata, znaju kako to sve u Srbalja izgleda, ovo će se razvlačiti dok i bog ne zaboravi da se nešto desilo, a ako sudija bude užurban, onda će se javnost jako lepo spinovati i na taj način vršiti pritisak, što je uostalom već počelo... Dao bob da sam ptica zlosutnica i da grešim, ali to što živim sa advokataom (advokaticom, što bi PC korektan svet rekao :)), čini me samo još ciničnijim i nesigurnijim u ovu državu...
Ja ipak mislim da ce Tatonove ubice najebati, i za sebe i za druge slicne njima. Nizi oblici zivota koji vladaju ovom zemljom moraju se oprati pred Francuzima i Evropom kako znaju i umeju. Naravno, sve pod uslovom da ne dodje do neke promene vlasti.
Link to comment
Ne verujem da bi to mogao biti Barovic (Nikola, okliznuo se na Seseljevu koru od banane neke '97), vece su sanse da bude Borovic (Borivoje).Ja ipak mislim da ce Tatonove ubice najebati, i za sebe i za druge slicne njima. Nizi oblici zivota koji vladaju ovom zemljom moraju se oprati pred Francuzima i Evropom kako znaju i umeju. Naravno, sve pod uslovom da ne dodje do neke promene vlasti.
Ma mislio sam na Borivoja (koji je, neš' verovati, nosilac crnog pojasa u karateu), naravno, samo sam se prvi put pogrešno odrazio™, pa sam posle pisao sa ™...Za ovo drugo, živi bili pa videli... Od mene ne bi bilo srećnijeg čoveka, da ovi i njima slični poberu 30-40 godina okopavanja kukuruza u Padinjaku... I da o njima TV izveštava svake nedelje, kako najebavaju i od čuvara i od zatvorenika... Da se deca obrazuju, šta ih čeka ako nastave sa palicama...
Link to comment
Uča se javlja sa Trga, kaže da je baš veliki broj ljudi prisutan i čekaju da zapale sveće, i sve na prvi pogled deluje zaista dirljivo. Nema baš nikakvih stranačkih ili bilo kakvih obeležja (to se valjda čuva za te šetnje i skupove kad krene lešinarenje) za sada deluje dostojanstveno.
Upravo tako. Nema nicega, osim reda ljudi koji cekaju da upale svecu. Mesto za svece i cvece je na stepenicama spomenika Knezu Mihajlu, tako da sve to lepo izgleda kada se ljudi popnu, pa zapale svecu i tako to. Nekoliko TV ekipa je tu, dosta ljudi je u redu (red je do kioska u Kolarčevoj). Vidi se da se dosta radilo na slanju slike u svet.
Link to comment
Beograd -- Tužilac je prekvalifikovao krivično delo za koje se terete napadači na Brisa Tatona u teško ubistvo, potvrdila portparolka Okružnog suda Ivana Ramić.
Ovaj, može li neko da kaže šta je krivično delo bilo ranije, i kakve ovo ima posledice po postupak i eventualne kazne?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...